بررسی تخصصی

تخفیف‌های سال نو آیفون شامل ۱۰۰۰ دلار تخفیف برای iPhone 14 Pro و AirPods Pro 2 رایگان با خرید آیفون است.

امروز ما بهترین معاملات سال نو را در مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 پرو اپل از اپراتورهایی از جمله AT&T، Visible و Verizon دنبال می‌کنیم. این همچنین شامل چند پیشنهاد جانبی از این شرکت‌ها می‌شود، مانند AirPods Pro 2 رایگان در Visible هنگام خرید یک آیفون 14 کاملاً جدید.

قابل رویت

با شروع با Visible متعلق به Verizon، می‌توانید به لطف پیشنهاد سال نوی آن‌ها، ۱۵ دلار در ماه برای کل سال اول خدمت خود در این شرکت صرفه‌جویی کنید. باید به Visible بپیوندید و گوشی هوشمند خود را (از طریق eSIM یا pSIM) با یک شماره موجود بیاورید.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

هنگام ثبت سفارش برای طرح جدید Visible، شما نیز باید این کار را انجام دهید کد 15OFF12 را وارد کنید در صفحه پرداخت با این تخفیف، می توانید طرح Visible را با قیمت 15 دلار در ماه (معمولی 30 دلار در ماه) یا Visible+ با 30 دلار در ماه (45 دلار معمولی در ماه) دریافت کنید.

این تخفیف به مدت دوازده ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن خدمات شما به قیمت عادی خود باز می گردد. اطلاعات بیشتر در مورد فروش را می توانید در وب سایت Visible مشاهده کنید، از جمله نوع طرح ها و جزئیات هر کدام.

چند پیشنهاد دیگر از Visible در سال جدید وجود دارد، از جمله کارت هدیه تا 200 دلار به همراه AirPods Pro 2 رایگان با مدل‌های منتخب آیفون. برای دریافت این معامله، باید به Visible بپیوندید و شماره خود را از یک شرکت مخابراتی واجد شرایط انتقال دهید.

اپل واچ پرو احتمالا دکمه قابل برنامه ریزی جدیدی برای watchOS 9 خواهد داشت
>

پس از سه ماه کامل پرداخت خدمات، ایمیلی حاوی کدی برای بازخرید AirPods Pro 2 رایگان و کارت هدیه مجازی خود دریافت خواهید کرد. می‌توانید لیست گوشی‌های هوشمند سازگار را در Visible مرور کنید، از جمله iPhone 14 Pro، Pro Max، Plus و غیره.

AT&T

معاملات تعطیلات به سال 2023 در سایر اپراتورها نیز منتقل شده است، با AT&T هنوز تا 1000 دلار تخفیف برای iPhone 14 Pro با معامله واجد شرایط در طرح های اقساطی منتخب ارائه می دهد. این برای iPhone 14 Pro Max نیز کار می کند. می توانید آیفون 14 را بدون هیچ هزینه ای یا آیفون 14 پلاس را با 5 دلار در ماه تهیه کنید.

از نظر مبادلات، می‌توانید تا 1000 دلار اعتبار با ارزش مبادله تلفن هوشمند 230 دلار یا بالاتر، تا 800 دلار اعتبار با قیمت مبادله تلفن هوشمند 130 تا 229 دلار و تا 350 دلار اعتبار با تلفن هوشمند دریافت کنید. ارزش معامله بین 34 تا 129 دلار. این اعتبارات در طی سه چرخه صورتحساب پس از اتمام معامله شروع می شود.

Verizon

به طور مشابه، Verizon هنوز میزبان قرارداد تعطیلات “Welcome Unlimited” خود است، که در آن می توانید 25 دلار در هر خط برای چهار خط در هنگام ثبت نام برای Verizon Unlimited دریافت کنید، با این قیمت تضمین شده برای سه سال قفل شده است. شما باید چهار خط تلفن هوشمند جدید اضافه کنید و 180 دلار اعتبار برای هر گوشی هوشمند در طول 36 ماه اعمال خواهد شد.

iphone 14 hands snowflakes - تخفیف‌های سال نو آیفون شامل ۱۰۰۰ دلار تخفیف برای iPhone 14 Pro و AirPods Pro 2 رایگان با خرید آیفون است.

در غیر این صورت، Verizon مطابق با معاملات آیفون 14 AT&T را خواهید یافت. زمانی که یک گوشی هوشمند قدیمی تر معامله می کنید و هر دستگاه آیفون 14 را در طرح Verizon Unlimited خریداری می کنید، می توانید تا 1000 دلار پس انداز کنید. اگر دو عدد می‌خرید، می‌توانید یک آیفون بخرید و دیگری را با 800 دلار تخفیف نیز تهیه کنید.

شایعه شده است که گوگل به زودی «Pixel Buds Pro» را برای رقیب AirPods Pro اپل معرفی خواهد کرد
>

برای اطلاع از آخرین معاملات و تخفیف‌هایی که در هفته گذشته دنبال کرده‌ایم، به خلاصه معاملات کامل ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا