بررسی تخصصی

iPhone SE 4: آخرین شایعات چه می گویند

شایعات در مورد نسل چهارم آیفون SE تنها چند ماه پس از عرضه مدل فعلی در سال 2022 منتشر شده است. در زیر، آخرین شایعات در مورد این دستگاه، از جمله ویژگی های بالقوه و زمان عرضه را مرور می کنیم.

iPhone SE 4: آخرین شایعات چه می گویند
متأسفانه، عدم قطعیت در مورد نسل چهارم آیفون SE وجود دارد و شایعات در مورد اینکه آیا یا چه زمانی ممکن است این دستگاه عرضه شود، متناقض است.

دیروز، تحلیلگر جف پو ادعا کرد که نسل چهارم آیفون SE با مودم 5G طراحی شده توسط اپل تا سال 2025 به تعویق افتاده است. امروز، مینگ چی کو، تحلیلگر موافقت کرد تولید انبوه مودم اپل می تواند در ابتدای سال 2025 آغاز شود، اما او گفت آیفون SE که اپل برای آزمایش مودم از آن استفاده می کند، در واقع یک نمونه اولیه داخلی است که این شرکت قصد تولید انبوه آن را برای عرضه عمومی ندارد. بر اساس آخرین اطلاعات کو، اکنون مشخص نیست که نسل چهارم آیفون SE هنوز برنامه ریزی شده است یا خیر.

کو قبلاً ادعا کرده بود که آیفون SE بعدی دارای طراحی مشابه مدل استاندارد آیفون 14 است که سال گذشته عرضه شد، که نشان می دهد دستگاه به نمایشگر 6.1 اینچی OLED و Face ID مجهز شده است.

آیفون SE فعلی در مارس 2022 با نمایشگر LCD 4.7 اینچی، تاچ آیدی، 5G، دوربین پشتی 12 مگاپیکسلی و تراشه A15 Bionic عرضه شد. این مدل با قیمت 429 دلار در ایالات متحده یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های آیفون اپل است. نسل‌های قبلی آیفون SE در سال‌های 2020 و 2016 عرضه شدند، بنابراین این دستگاه چندین سال بین هر به‌روزرسانی فاصله داشته است، به این معنی که بعید است که هیچ مدل جدیدی حداقل تا سال 2024 عرضه شود.

در مجموع، شایعات نسل چهارم آیفون SE دوباره در حالت خاموش و غیرفعال بوده است، بنابراین هنوز عدم قطعیت در مورد دستگاه وجود دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا