بررسی تخصصی

iOS 16: نحوه جداسازی، کپی و اشتراک گذاری موضوعات از عکس ها

در iOS 16 که در حال حاضر در نسخه بتا است، اپل قابلیت Visual Look Up خود را برای عکس‌ها با ایجاد امکان جداسازی موضوع عکس از پس‌زمینه آن افزایش داده است تا بتوانید آن را برای استفاده در مکان‌های دیگر در کلیپ بورد کپی کنید یا آن را در برنامه دیگری به اشتراک بگذارید. .


اپل می‌گوید این ویژگی به یادگیری ماشینی پیشرفته متکی است و در زمان ما که با آن در iOS 16 آزمایش می‌کنیم، توانایی آن در تشخیص سوژه‌ها در عکس‌ها بسیار چشمگیر است.

در واقع، سهولت استفاده از آن احتمالاً باعث می‌شود که انجام اقدامات پر زحمت جداسازی سوژه در برنامه‌های ویرایش تصویر به گذشته تبدیل شود. در اینجا نحوه کار آن آمده است.

  1. Photos را راه اندازی کنید و تصویری را از کتابخانه خود انتخاب کنید که دارای یک موضوع کاملاً مشخص است.
  2. روی سوژه فشار دهید و نگه دارید تا موج بزند و درخشش سفیدی در اطراف طرح کلی آن جاری شود.
  3. در منوی بازشو که ظاهر می شود، روی ضربه بزنید کپی ? برای ارسال موضوع جدا شده به کلیپ بورد برای چسباندن در جای دیگر، یا ضربه بزنید اشتراک گذاری… برای دسترسی به گزینه های استاندارد اشتراک گذاری در منوی Action و ارسال آن در راه.

    عکس ها

  4. یا، سوژه را فشار داده و نگه دارید تا از پس‌زمینه بلند شود. اکنون بدون برداشتن انگشت از روی صفحه، از انگشت دیگری برای خروج از برنامه Photos استفاده کنید و Messages، Mail، Notes یا برنامه دیگری که تصاویر را می‌پذیرد اجرا کنید.
  5. حالا سوژه را بکشید و رها کنید تا در قسمت ورودی در جایی که می خواهید قرار دهید.

    عکس ها

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. حتی می توانید از آن در فریم های مکث شده در فیلم ها استفاده کنید. این ویژگی نه تنها در عکس‌ها، بلکه در اسکرین‌شات‌ها و ویژگی Quick Look در اپلیکیشن Files نیز کار می‌کند.

همانطور که گفته شد، این ویژگی از یادگیری ماشینی پیشرفته و تجزیه و تحلیل تصویر استفاده می کند، بنابراین فقط در تلفن های دارای تراشه A12 Bionic یا جدیدتر در دسترس است. پردازنده A12 Bionic در سال 2018 در iPhone XS، iPhone XS Max و iPhone XR عرضه شد، بنابراین برای کارکرد آن باید از یکی از این آیفون‌ها یا مدل‌های بعدی استفاده کنید. انتظار می رود iOS 16 در پاییز منتشر شود.

خلاصه مرتبط: iOS 16
برچسب: عکس

این مقاله، “iOS 16: نحوه جداسازی، کپی و اشتراک گذاری موضوعات از عکس ها” برای اولین بار در MacRumors.com ظاهر شد.

درباره این مقاله در انجمن های ما بحث کنید

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا