بررسی تخصصی

Kuo: هدست اپل ممکن است تا اواخر سال 2024 عرضه شود

به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، هدست واقعیت مختلط اپل می تواند تا اواخر سه ماهه چهارم سال 2023 یا اوایل سال 2024 عرضه شود.

Kuo اطلاعات را در a به اشتراک گذاشت توییت اوایل امروز، با اشاره به اینکه آخرین پیش بینی نشان دهنده تاخیر در پیش بینی سه ماهه سوم قبلی سال 2023 برای ارسال انبوه هدست است. وی افزود که سرمایه گذاران بیشتر به این موضوع علاقه دارند که آیا اعلام محصول مشتریان را متقاعد می کند که «دستگاه AR/MR اپل ستاره بعدی در لوازم الکترونیکی مصرفی است یا خیر» نه تعداد محموله. او افزود که اگر این دستگاه امسال راه اندازی شود، احتمالاً محموله ها حتی کمتر از برآوردهای موجود خواهد بود.

تحلیلگران مورگان استنلی بر این باورند که هدست اپل در ماه اکتبر وارد تولید انبوه می شود و تا دسامبر عرضه می شود، درست در زمان تعطیلات – یک بازه زمانی که به طور کلی منعکس کننده پیش بینی Kuo است. ظاهراً زنجیره تامین اپل در حال آماده شدن برای مونتاژ تنها 300000 تا 500000 هدست در سال 2023 است.

انتظار می رود که هدست اپل امروز در جریان سخنرانی WWDC خود معرفی شود، بنابراین ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری در مورد زمان عرضه دستگاه ارائه شود. در MacRumors.com و @MacRumorsLive در توییتر برای پوشش کامل اطلاعیه های اپل در طول روز.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا