بررسی تخصصی

Level Lock+ Smart Lock با پشتیبانی کلید Home در فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل راه‌اندازی شد

یکی از ویژگی‌های Wallet که در iOS 15 سال گذشته معرفی شد، پشتیبانی از کلیدهای خانه بود که به کاربران اجازه می‌دهد کلیدهای دیجیتالی را برای قفل درب HomeKit سازگار به برنامه Wallet در آیفون و اپل واچ خود اضافه کنند.

تعداد کمی از قفل‌های خانه هوشمند شخص ثالث هنوز از کلید خانه پشتیبانی می‌کنند، اما امروزه، فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل اولین قفل هوشمند سازگار با کلید خانه Level، Level Lock+ را در فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل عرضه می‌کنند.

برای شروع در رنگ نیکل ساتن، با یک مدل مشکی مات به زودی می رسد، سیستم Lock+ نسخه به روز شده ای از Level Lock – Touch Edition سازگار با HomeKit است که شامل پشتیبانی از کارت های کلیدی است.

با اضافه شدن پشتیبانی از کلید خانه، کاربران Lock+ می توانند از اتصال NFC دستگاه اپل خود برای باز کردن سریع قفل خانه خود با نزدیک کردن دستگاه خود به قفل استفاده کنند.

پس از اضافه شدن به عنوان یک وسیله جانبی در برنامه Home، Lock+ می‌تواند در حالت اکسپرس کار کند، که به شما امکان می‌دهد فقط با نگه داشتن آیفون یا اپل واچ خود در نزدیکی قفل، قفل در را باز کنید، یا می‌توان آن را طوری تنظیم کرد که به Face ID یا Face ID نیاز داشته باشد. رمز عبور خود را بعد از اینکه دستگاه خود را نزدیک قفل نگه دارید.

Lock+ جدید با پشتیبانی از کلید خانه دارای صفحه ضربه ای، باتری CR2، شش پیچ، دو کلید، دو کارت کلید و یک درپوش پیچ بلند است. Level Lock+ با قیمت 329.95 دلار در حال حاضر فقط در فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل موجود است، اما انتظار می‌رود فهرستی در فروشگاه آنلاین اپل در 21 اکتبر ارائه شود، زمانی که نسخه مشکی مات نیز برای سفارش در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا