بررسی تخصصی

نقد و بررسی: پخش کننده روغن هوشمند Meross با پشتیبانی از HomeKit به خانه شما عطر می بخشد

پخش کننده اسانس هوشمند Meross با پشتیبانی از HomeKit برای کنترل و اتوماسیون به شما امکان می دهد با استفاده از هر اسانس دلخواه خود رایحه ای مطبوع به هوا اضافه کنید و رطوبت اتاق را برای مقابله با هوای خشک افزایش دهید.

پخش کننده روغن هوشمند meross
Meross طیف گسترده ای از دستگاه های خانه هوشمند سازگار با HomeKit را ارائه می دهد، از جمله درب بازکن گاراژ، روشنایی، نوار برق، تصفیه کننده هوا و غیره. محصولات خانه هوشمند Meross در مقایسه با رقبای مستقیم خود، جزو مقرون به صرفه ترین دستگاه های سازگار با HomeKit در بازار هستند و بدون نیاز به هاب یا برنامه شخص ثالث، خود را متمایز می کنند.

برپایی

دستگاه‌های خانه هوشمند Meross با بسیاری از برندهای دیگر در همان فضا، مانند روشنایی هوشمند Philips Hue، متفاوت هستند، زیرا به هاب یا برنامه شخص ثالث نیاز ندارند. در تئوری، فقط باید برنامه Home را در iPhone خود باز کنید، روی Add Accessory ضربه بزنید و کد موجود در دستگاه را اسکن کنید تا دستگاه را اضافه کنید، به شما امکان می دهد بعد از آن از برنامه Home آن را کنترل و خودکار کنید. به طور انباشته، این به طور قابل توجهی فرآیند راه اندازی را در مقایسه با هاب ها و برنامه های نامرتب که بسیاری از برندهای خانه هوشمند دیگر نیاز دارند، آسان می کند.

در حالی که این سناریوی ایده آل برای اکثر لوازم جانبی خانه هوشمند است، من گاهی اوقات در راه اندازی دستگاه های Meross در شبکه خود با مشکلاتی مواجه می شوم، جایی که آنها مکرراً با برنامه Home ارتباط برقرار نمی کنند. برخی از کاربران ممکن است نیاز داشته باشند که فایروال روتر و بخش 5 گیگاهرتزی شبکه خود را در حین جفت شدن به طور موقت غیرفعال کنند تا این مشکلات احتمالی را برطرف کنند. این ممکن است در مورد شما ضروری نباشد، و تجربه راه اندازی Meross به طور کلی خوب است، اما مشتریان بالقوه باید آماده باشند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی، شبکه خود را عیب یابی کنند. همچنین شایان ذکر است که اپل به طور مستقیم از پخش کننده اسانس در برنامه Home پشتیبانی نمی کند، بنابراین دستگاه به سادگی به عنوان یک رطوبت ساز تنظیم می شود.

برای افزودن اسانس به دیفیوزر، قسمت بالایی را بلند کنید که یک مخزن بزرگ مایع 400 میلی لیتری را نشان می دهد. مروس ​​توصیه می‌کند قبل از بازگرداندن درب آن، از فنجان اندازه‌گیری برای اضافه کردن مقدار مناسب آب همراه با یک یا دو قطره اسانس استفاده کنید. همه اینها در کتابچه دستورالعملی که به همراه دیفیوزر ارائه شده است توضیح داده شده است.

دیفیوزر روغن هوشمند meross باز است


هنگامی که پخش کننده روغن راه اندازی شد، پاسخگویی خوبی دارد و اتصال قابل اعتمادی به برنامه Home فراهم می کند، به سرعت به دستورات پاسخ می دهد و با اتوماسیون ها به خوبی کار می کند. مانند سایر دستگاه‌های Meross، دیفیوزر فقط روی Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز کار می‌کند. بدون هاب، لوازم جانبی ‌HomeKit Meross ممکن است کند باشند یا وقتی Wi-Fi موقتاً در دسترس نیست از اتصال مجدد به شبکه خودداری کنند، اما این یک اتفاق تصادفی است و به نظر می‌رسد قدرت دوچرخه‌سواری مشکل را برطرف می‌کند.

مصرف روزانه

پخش کننده روغن هوشمند دارای روکش چوب مصنوعی است. من طرفدار ظاهر نیستم و گزینه‌ای با ظاهر خنثی‌تر و ممتازتر را ترجیح می‌دهم که بهتر در فضاهای مختلف جا بیفتد، اما مطمئن هستم که در برخی از فضاهای داخلی می‌تواند خوب به نظر برسد. دیفیوزر نیز احتمالاً برای سلیقه من کمی بیش از حد بزرگ است، و طراحی آن ممکن است آن را بیش از آنچه باید باشد مزاحم کند، اما Meross اکنون نسخه فشرده تری از پخش کننده روغن را در طیف وسیعی از پرداخت ها برای رفع این نگرانی ها ارائه می دهد.

دکمه هایی برای کنترل دیفیوزر و حلقه LED وجود دارد که در اطراف محیط دیفیوزر می چرخد ​​و نور ملایمی را اضافه می کند. به طور پیش فرض، در میان رنگ ها چرخه می شود. برای داشتن ظاهری آرام تر، می توانید به راحتی رنگ یا روشنایی خاصی را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید – اما توجه به این نکته مهم است که این محصول نورپردازی نیست. تنها با استفاده از چند LED در پایه، نورپردازی ظریف است و باید در یک اتاق کم نور باشد تا به وضوح قابل مشاهده باشد.

حتی در این صورت، رنگ‌ها همیشه به‌طور دقیق از برنامه Home در دیفیوزر بازتولید نمی‌شوند، بنابراین پیدا کردن رنگ دلخواه شما ممکن است کمی طول بکشد. این برای نورپردازی هوشمند LED کم‌هزینه، به‌ویژه برای سایه‌هایی مانند سبز و بنفش، کاملاً طبیعی است. همچنین متوجه می‌شوم که نورپردازی نسبتاً کند است و پس از تغییری که در برنامه Home ایجاد شده است، واکنش نشان می‌دهد، اما این مسائل جزئی مرا آزار نمی‌دهند، زیرا چراغ‌ها فقط یک لهجه هستند و واضح است که هدف اصلی لوازم جانبی نیستند.

دکمه های پخش کننده روغن هوشمند meross


هنگامی که فعال می شود، دیفیوزر به سرعت بخار آب را از بالا خارج می کند. هنگام دویدن بی صدا است و فقط صدای چکش ملایمی از خود ساطع می کند. آب در مخزن باید برای مدت قابل توجهی دوام داشته باشد، با هفت ساعت و نیم اسپری سنگین یا ده ساعت اسپری سبک. انتخاب بین این حالت ها همچنین به شما امکان می دهد تا میزان قوی بودن رایحه را در یک اتاق انتخاب کنید.

وقتی صحبت از هوم کیت به میان می‌آید، دیفیوزر به طرز شگفت‌آوری پویا است و کنترل‌های متعددی را هم برای اسپری و هم برای نور LED ارائه می‌دهد. پتانسیل زیادی برای اتوماسیون وجود دارد، مانند تنظیم رطوبت هدف لوازم جانبی حسگر دیگر و خودکار کردن دیفیوزر برای رسیدن به آن آستانه، یا فعال کردن دیفیوزر برای مدت کوتاهی هنگام رسیدن به خانه. اپل باید برای کنترل‌های گرانول‌تر، پشتیبانی دیفیوزر مناسب را اضافه کند.

همانطور که گفته شد، من احساس می کنم که دیفیوزر مشکلاتی دارد. قسمت بالایی روی پایه قفل نمی شود، که در صورت ضربه زدن به دیفیوزر، خطر ریزش زیادی را به همراه دارد. آب در داخل درب منفجر می شود، بنابراین برداشتن آن در حین کار ممکن است منجر به پاشش شود.

مروس ​​توصیه می کند که هر چند روز یک بار مخزن را تمیز کنید. از آنجایی که سینی آب بیرون نمی آید، برای تمیز کردن لوازم جانبی باید کابل برق را جدا کنید. اگر پخش کننده هنوز مقداری آب در آن باقی مانده باشد، این می تواند دشوار باشد و بیهوده خطرناک به نظر برسد. کابل برق در قسمت زیرین دستگاه فرو رفته و به داخل فشار داده شده است. این بدان معنی است که شما باید ظرف پر از آب را به اندازه کافی بلند کنید تا به آرامی کابل برق را بیرون بکشید، کابل برق که خود سفت است و نیاز به نیرویی دارد که خطر ریختن بیشتر را به همراه دارد و اغلب باعث ایجاد جرقه می شود.

کابل پایین پخش کننده روغن هوشمند meross


شاید کاربران بهتر است در صورت امکان، دیفیوزر را تا زمانی که مخزن آب خالی شود روشن نگه دارند، اما حتی در این صورت نیز باید مراقب بود که کانکتور برق خیس نشود، و من قویاً از هر کسی که این دستگاه را خریداری می کند توصیه می کنم آداپتور برق را از برق جدا کند. قبل از اینکه کابل برق را بردارید دیوار.

از آنجایی که سینی آب روی پایه ای که شامل تمام اجزای الکترونیکی است ثابت شده است، تمیز کردن نیز تا حدودی ناخوشایند است و من مراقب بودم که آب در پریز برق یا دریچه ها وارد نشود. اتصال کابل برق در پشت دستگاه باعث می شد که کل این فرآیند بسیار کمتر احساس خطر کند، اما یک مخزن آب قابل جابجایی که می توانید آن را از دستگاه خارج کنید، به وضوح راه حل بسیار بهتری خواهد بود.

خط پایین

پخش کننده اسانس هوشمند Meross افزودنی خوبی برای هر راه اندازی خانه هوشمند است که طیف گسترده ای از اتوماسیون ها را امکان پذیر می کند. این لوازم جانبی به خوبی کار می کند، راه ساده ای را برای انتشار عطر از طریق برنامه Home به ارمغان می آورد، و نورپردازی برجسته یک لمس خوب برای کار در صحنه ها است.

من طراحی مینیمال تری را ترجیح می دادم، اما این شرکت اکنون نسخه فشرده تری از دیفیوزر را با گزینه پایان چندگانه ارائه می دهد که ممکن است برخی از کاربران ترجیح دهند. بزرگترین مشکل برای من تمیز کردن دیفیوزر و قطع آن از برق است که به نظر خطرناک می رسد، مخصوصاً زمانی که مخزن مایعی در آن باقی مانده باشد، اما به غیر از این، تجربه من با دستگاه خوب بوده است.

نحوه خرید

در ایالات متحده، طیف وسیعی از دستگاه های Meross در وب سایت رسمی این شرکت موجود است:

MacRumors خوانندگان می توانند هفت درصد تخفیف برای تمام دستگاه های Meross از فروشگاه آنلاین رسمی با کد دریافت کنند MacRumors در پرداخت پخش کننده روغن ضروری وای فای هوشمند نیز به لطف تخفیف 10 دلاری و کوپن 12 دلاری روی صفحه، با مجموع 22 دلار تخفیف در آمازون در دسترس است.

توجه: MacRumors شریک وابسته Meross است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم. Meross به منظور این بررسی، یک پخش کننده روغن ضروری وای فای هوشمند به MacRumors ارائه کرد. هیچ هزینه جبران خسارت دیگری دریافت نشد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا