بررسی تخصصی

NBA 2K23 فردا با شروع فصل 2022-2023 در Apple Arcade عرضه می شود

NBA 2K23 Arcade Edition قرار است در روز سه شنبه همزمان با شروع فصل NBA 2022-23 در Apple Arcade عرضه شود. این بازی دارای فهرست های به روز شده، حالت جدید “The Greatest” با بهترین بازیکنان تمام دوران، گیم پلی همه جانبه تر و موارد دیگر است.

NBA 2K23 Apple Arcade
حالت “The Greatest” شامل 20 نفر از بهترین بازیکنان NBA از گذشته و حال است، از جمله مایکل جردن، کوبی برایانت، کریم عبدالجبار، دوین بوکر، کوین دورانت و بسیاری دیگر. نسخه 2K23 بازی همچنین شامل تفسیرهای جدید درون بازی از کوین هارلان، برایان اندرسون، گرگ آنتونی، گرانت هیل یا دوریس برک است.

مانند نسخه NBA 2K22 این بازی، یک حالت “Association” وجود دارد که بازیکنان را با انجام معاملات، امضای قرارداد با نمایندگان آزاد، جستجوی افراد آینده و کنترل مالی تیم خود و همچنین کنترل امور مالی تیم خود، مدیریت فهرست NBA را بر عهده دارد. “حالت MyCAREER” که در آن بازیکنان می توانند سفر NBA خود را با بازیکن، موقعیت و شماره پیراهن سفارشی شروع کنند. همچنین حالت های «بازی سریع» و چند نفره آنلاین وجود دارد.

Apple Arcade یک سرویس بازی مبتنی بر اشتراک است که از طریق فروشگاه App قابل دسترسی است. این سرویس با قیمت 4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال در ایالات متحده، امکان دسترسی به بیش از 200 بازی در سراسر iPhone، iPad، Mac و Apple TV را برای مشترکین فراهم می کند. همه بازی‌های موجود در Apple Arcade بدون تبلیغات و خرید درون‌برنامه هستند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا