بررسی تخصصی

نتفلیکس طرح «Basic With Ads» را با قیمت 6.99 دلار در ماه اعلام کرد

نت‌فلیکس امروز راه‌اندازی آتی لایه‌های تبلیغاتی را که در چند ماه گذشته در دست اجرا بوده است، اعلام کرد. طرح جدید “Basic With Ads” در ایالات متحده 6.99 دلار در ماه قیمت دارد، که 3 دلار ارزان تر از طرح پایه استاندارد است.

نتفلیکس 4
Basic With Ads در کنار طرح‌های Basic، Standard و Premium در دسترس خواهد بود و ویدیوهای پخش 720p را ارائه می‌دهد. نتفلیکس همچنین با راه اندازی طرح Basic With Ads، طرح استاندارد پایه را با پشتیبانی 720p به روز می کند.

طرح جدید نتفلیکس اکثر برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و «تجربه تماشای شخصی» را ارائه می‌دهد، اما مشترکین بین چهار تا پنج دقیقه تبلیغات در ساعت خواهند دید. مدت زمان تبلیغات از 15 تا 30 ثانیه متغیر است و قبل و در حین نمایش ها و فیلم ها پخش می شود.

منتخبی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی وجود خواهد داشت که به دلیل محدودیت‌های مجوز در دسترس نخواهند بود، اما نتفلیکس فهرستی از محتوای غیرقابل دسترس ارائه نکرده است.

برخلاف برنامه‌های بدون تبلیغات، سطح مبتنی بر آگهی از دانلود فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی برای مشاهده آفلاین پشتیبانی نمی‌کند.

Netflix Basic با تبلیغات قرار است در روز پنجشنبه، 3 نوامبر ساعت 9:00 صبح به وقت اقیانوس آرام راه اندازی شود. در استرالیا، برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره، مکزیک، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا