بررسی تخصصی

ویدئو: تست داک Thunderbolt 4 OWC با منبع تغذیه داخلی

در ماه ژانویه، شرکت معروف لوازم جانبی مک، OWC، Thunderbolt Go Dock را معرفی کرد که می گوید اولین داک Thunderbolt با امکانات کامل مجهز به منبع تغذیه داخلی راحت است. ما توانستیم یکی از اسکله های جدید را در دست بگیریم و فکر کردیم که آن را برای کسانی که علاقه مند هستند آزمایش کنیم.

اگر از داک Thunderbolt 4 استفاده کرده‌اید، می‌دانید که بیشتر آن‌ها برای کار با دستگاه‌های جانبی و ارائه شارژ عبوری به منبع تغذیه جداگانه نیاز دارند. آنها اغلب به دلیل حجیم بودن و اجزای کابل اضافی بسیار ناخوشایندتر از یک اسکله با اتوبوس هستند.

منبع تغذیه OWC Thunderbolt Go Dock در محفظه داک گنجانده شده است، بنابراین یک دستگاه همه کاره است که نیازی به داشتن آجر برق اضافی ندارد. این عملکرد در خانه مفید است، اما در صورت نیاز به کار در حین سفر یا دور از خانه، در سفر نیز مفید است. توجه داشته باشید که همچنان به کابل برق نیاز دارید زیرا داک باید به برق متصل شود، اما از یک سیم استفاده می‌کند که مستقیماً به داک متصل می‌شود تا به آجر برق جداگانه.

در مجموع 11 پورت شامل سه پورت Thunderbolt 4، یک پورت USB-C، سه پورت USB-A، یک پورت HDMI، یک پورت اترنت (2.5 گیگابیت بر ثانیه)، یک کارت خوان SD و یک جک صدا وجود دارد. این داک 90 وات شارژ عبوری ارائه می دهد، بنابراین برای همه مک بوک های اپل مناسب است. تنها نقطه ضعف قیمت آن است که 349 دلار است.

با توجه به منبع تغذیه داخلی و تعداد پورت‌ها، این برای داک Thunderbolt 4 خیلی افتضاح نیست، اما گزینه‌های ارزان‌تری Thunderbolt 4 برای کسانی که به این عملکرد نیاز ندارند وجود دارد و به اندازه امکانات کامل نیست. برخی از اسکله های رقیب با قیمت مشابه. این داک خاص برای کسانی که به چیزی نیاز دارند که با توجه به قابلیت حمل آن برای استفاده در مکان‌های مختلف راحت باشد، بهترین است.

نظر شما در مورد Thunderbolt Go Dock چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا