بررسی تخصصی

Pebblebee کلیپ و کارت جدیدی را با Find My Integration راه اندازی کرد

شرکت ردیابی آیتم Pebblebee امروز از راه اندازی دو محصول جدید خبر داد که برای ادغام با برنامه Find My طراحی شده اند. گیره Pebblebee و کارت Pebblebee جدیدترین لوازم جانبی هستند که از طریق شبکه Find My در iPhone، iPad و Mac قابل ردیابی هستند.

Pebblebee کلیپ و کارت جدیدی را با Find My Integration راه اندازی کرد
هر دو Clip و Card مشابه AirTag خود اپل و سایر دستگاه های ردیابی سازگار با Find My مانند Chipolo ONE Spot هستند. هر کدام را می‌توان تنها با چند ضربه به برگه آیتم‌ها در برنامه «یافتن من» اضافه کرد و درست در کنار سایر دستگاه‌های اپل شما قابل ردیابی است.

مانند سایر دستگاه های Find My، گیره Pebblebee و Pebblebee Card از شبکه Find My استفاده می کنند. هنگامی که لوازم جانبی به آیتمی که گم شده یا در خارج از محدوده مالک مورد قرار گرفته است، متصل می‌شوند، لوازم جانبی می‌توانند از سایر دستگاه‌های نزدیک اپل استفاده کنند تا موقعیت خود را به صاحب مورد بازگردانند.

کارت سنگریزه 1


Clip and the Card از این جهت منحصر به فرد هستند که می‌توانند به طور جایگزین با برنامه Pebblebee برای استفاده از شبکه CrowdGPS استفاده شوند، بنابراین برنامه Find My‌ اپل تنها راه‌حل ردیابی هنگام خرید این ردیاب‌ها نیست. هم کاربران آیفون و هم کاربران اندروید می توانند از برنامه Pebblebee استفاده کنند، بنابراین این برنامه ها با پلتفرم های مختلف سازگار هستند. با این حال، باید Find My یا اپلیکیشن Pebblebee را انتخاب کنید، زیرا هر دو به طور همزمان کار نمی کنند.

از نظر طراحی، گیره Pebblebee یک ردیاب اقلام مشکی استاندارد با قاب فلزی است و برای اتصال به کلید، کیف، دوچرخه، چمدان و سایر اشیاء قیمتی طراحی شده است. محدوده ردیابی 500 فوتی همراه با مقاومت در برابر آب و زنگ بلند را ارائه می دهد تا مکان یابی آسان تر شود. این گیره همچنین دارای چراغ های LED است که به منظور تسهیل مکان یابی در تاریکی طراحی شده اند.

گیره زنبور سنگریزه ۲


کارت Pebblebee برای کیف پول، کیف، کت، پاسپورت و سایر موارد مشابه بهترین است. این از یک ماده پلاستیکی مشکی نرم ساخته شده است و ضخامت آن به اندازه چند کارت اعتباری است. برای مقایسه، کارت Pebblebee تقریباً به اندازه Chipolo CARD Spot است که در اوایل امسال بررسی کردیم. دارای هشدار ترک پشت بلندی است و با فعال شدن از طریق اپلیکیشن Find My قادر به پخش صدای بلند قابل توجهی است.

برخلاف AirTags، Clip and the Card دارای باتری‌های قابل شارژ داخلی هستند، بنابراین نیازی به تعویض منظم باتری نیست. در Clip، باتری با یک بار شارژ تا شش ماه و در کارت، باتری با یک بار شارژ تا 12 ماه کار می کند.

شارژ مجدد کارت را می توان از طریق یک کابل شارژ اختصاصی که به صورت مغناطیسی به ردیاب های کالا متصل می شود، انجام داد. شما باید آداپتور برق خود را تامین کنید و مطمئن شوید که شارژر را گم نکنید، اما در کل، این یک راه حل شارژ بهتر از باتری قابل تعویض (یا غیر قابل تعویض مانند چیپولو) است. گیره حتی راحت تر شارژ می شود زیرا دارای یک پورت USB-C است و می توان آن را با هر کابل USB-C شارژ کرد.

کارت سنگریزه 2


گنجاندن یک باتری قابل شارژ در Clip and Card آنها را نسبت به سایر راه حل های ردیابی اقلام ضخیم تر نمی کند. کارت به اندازه‌ای باریک است که حتی در یک کیف پول نازک جای می‌گیرد و ضخامت آن شبیه AirTag است.

گیره Pebblebee و کارت Pebblebee را می توانید از سایت Pebblebee خریداری کنید. قیمت هر کدام 30 دلار است و یک بسته چهارتایی Clip با قیمت 100 دلار موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا