بررسی تخصصی

Peloton به دنبال سرمایه‌گذاری مانند اپل برای خرید 20 درصد از شرکت است

بر اساس گزارشی از شرکت پلوتن، به دنبال شرکت بزرگی مانند اپل یا آمازون است تا حدود 20 درصد از سهام خود را در تجارت خود بخرد تا بتواند ثروت شرکت را در بحبوحه کاهش تقاضا برای محصولاتش و رقابت شدید خدماتی مانند Apple Fitness+ بهبود بخشد. بلومبرگ.

Peloton به دنبال سرمایه‌گذاری مانند اپل برای خرید 20 درصد از شرکت است
منابعی که گفته می شود با این موضوع آشنا هستند بلومبرگمارک گورمن و اد هاموند ادعا می کنند که پلوتن به دنبال یک شرکت بزرگ یا شرکت سهام خصوصی است که می تواند با یک سرمایه گذاری قابل توجه به اعتبار کسب و کار پلوتون کمک کند. طبق گزارش ها، این شرکت در حال تماس با خریداران بالقوه است، اما این روند در مراحل اولیه باقی مانده است.

پس از ماه‌ها انتشار اخبار ناگوار در مورد “وضعیت ناپایدار” پلوتن به دلیل کاهش تقاضا برای محصولات این شرکت، از جمله افشای توقف تولید دوچرخه‌ها و تردمیل‌های خود، اپل در ابتدا به عنوان یک خریدار بالقوه برای کسب و کار مشکل‌ساز تناسب اندام معرفی شد. این سال

در ژانویه، مشخص شد که پلوتن به دلیل «کاهش قابل توجه» در تقاضای مصرف‌کننده، نیاز مبرم به کنترل هزینه‌ها و افزایش فعالیت رقبا، تولید محصولات تناسب اندام متصل خود را تا شش ماه به طور موقت متوقف می‌کند. به عنوان یک کسب و کار، پلوتن هزینه های بالایی برای جذب مشتری دارد که به معنای قیمت بالای محصول است. در پایان سال گذشته، این شرکت در تلاش برای افزایش فروش تا پایان سال 2021، قیمت دوچرخه پایه خود را تقریباً 20 درصد کاهش داد و به 1495 دلار رساند. سپس مشخص شد که این شرکت قصد دارد 41 درصد را تعدیل کند. کارکنان فروش و بازاریابی آن

پیش‌بینی‌های مالی این شرکت، هزینه‌های تحویل و راه‌اندازی جدید بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ دلار را که مشتریان باید علاوه بر هزینه دوچرخه یا آج بپردازند، در نظر نگرفته است. علاوه بر این، Peloton برای محصول تمرینات قدرتی 495 دلاری خود، “Peloton Guide”، نرخ دریافت ایمیل پایینی را مشاهده کرد و پس از متوقف شدن علاقه شدید به محصولات خود در طول قرنطینه در سال 2020، تلاش کرد تا شتاب خود را دوباره احیا کند. همچنین نشانه هایی وجود دارد که Peloton در حال از دست دادن سهم بازار در صنعت تناسب اندام متصل است.

جان فولی، مدیر عامل پلوتن گفت که این شرکت “اقدامات اصلاحی قابل توجهی را برای بهبود چشم انداز سودآوری و بهینه سازی هزینه های خود انجام می دهد.” اطلاعات گزارش داد که تولید پلوتن متوقف شده و وضعیت نامطمئن کسب و کار آن به نظر مقدمه ای برای خرید توسط یک شرکت بزرگتر است و اپل کاندیدای ایده آل برای خرید پلوتن است:

اگر قرار است پلوتن آینده ای داشته باشد، بهتر است بخشی از یک شرکت بزرگتر و متنوع تر باشد. اپل یک کاندیدای ایده آل برای این پروژه است. این سرویس اشتراک Fitness+ را برای کلاس‌ها دارد و اپل واچ را به عنوان دستگاهی که می‌تواند به آهسته دویدن و سایر فعالیت‌های ورزشی کمک کند به بازار عرضه می‌کند. می تواند فروشگاه های Peloton را ببندد و تجهیزات را از طریق فروشگاه های خود بفروشد. و هی، پس از امروز، ارزش بازار پلوتن به 7.9 میلیارد دلار کاهش یافته است. کوک می‌توانست هزینه آن را با فرو بردن در سطل پول در آشپزخانه‌اش بپردازد.

سپس ایده خرید پلوتن توسط اپل در میان برخی از ناظران بازار مطرح شد، و این احتمال توسط آن بررسی شد. احمق رنگارنگ، شرکت، و بیشتر. با این حال، اپل هیچ علاقه ای به خرید پلوتن یا خرید سهام این شرکت ابراز نکرده است.

بسیار بعید است که شرکتی مانند اپل بتواند کل تجارت پلتون را با ابزارهای تهاجمی به دست آورد، زیرا جان فولی، بنیانگذار پلوتن، بخشی از گروهی است که شرکت را با سهام فوق العاده کنترل می کند، در حالی که مدیر عامل شرکت بری مک کارتی گفته است که این نوع معامله است. خواسته او نیست

در حال حاضر، به نظر می‌رسد هدف اصلی پلوتن به‌جای خرید کامل آن، به‌دست آوردن یک سرمایه‌گذاری قابل توجه و واحد از یک حامی معروف است. دریافت یک حامی جدید بزرگ مانند اپل یا آمازون می تواند به آرام کردن سرمایه گذاران وحشت زده کمک کند، اما این خبر که این شرکت به دنبال سرمایه گذاری بیشتر است باعث شد سهام Peloton در این هفته بیشتر سقوط کند. این سهم در سال گذشته حدود 80 درصد کاهش یافته است.

همچنین ممکن است اپل به دلیل داشتن نام تجاری مرتبط تناسب اندام خود، Apple Fitness+، نسبت به هر سهمی در Peloton بی علاقه باشد. نیل سایبارت، تحلیلگر، قبلاً تأکید کرده بود که چگونه Peloton به طور فعال توسط Apple Fitness+ تهدید می شود، به ویژه به این دلیل که به طور قابل توجهی ارزان تر است و هزینه آن سالانه 388.01 دلار کمتر برای کلاس های دیجیتال است. Cybart هشدار داد که بدون تغییرات عمده در سال 2022، “Peloton در مسیر تبدیل شدن به Fitbit 2.0 قرار دارد – شرکتی که قادر به رقابت با غول هایی نیست که یارانه ردیابی سلامت و تناسب اندام را به عنوان یک ویژگی اکوسیستم ارائه می دهند.” پلوتن آخرین درآمدهای فصلی خود را هفته آینده گزارش خواهد کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا