بررسی تخصصی

Philips Hue Line لامپ های جدید “Lightguide” را به دست می آورد

خط چراغ‌های هوشمند فیلیپس Hue که به HomeKit متصل می‌شوند، امروز سه سبک لامپ تازه را در خط جدید “Lightguide” به دست می‌آورند که قرار است دکوراسیون خانه معاصر را تکمیل کند.

لامپ های راهنمای رنگ فیلیپس 1
لامپ های Lightguide که در سه شکل شامل کره بزرگ، بیضی و مثلثی موجود هستند، دارای یک لوله داخلی هستند که نور پراکنده را به رنگ سفید یا یکی از شانزده میلیون رنگ، مشابه سایر لامپ های رنگی Philips Hue ارائه می دهد. لامپ های Lightguide در کنار یک طناب آویز و نگهدارنده فلزی به فروش می رسد که در دو رنگ سیاه یا سفید موجود است و می توان از آن برای یک لامپ Lightguide استفاده کرد.

لامپ های راهنمای رنگ فیلیپس ۲


همچنین یک لامپ جدید Philips Hue Filament وجود دارد که در محیط سفید موجود است و به گزینه لامپ محیط سفید و رنگی موجود می‌پیوندد. نور پایین باریک Philips Hue با نمای باریک تر برای نصب سقف در مناطق با فضای محدود موجود است. نور پایین 1200 لومن ارائه می دهد و می تواند برای تنظیم روشنایی ایده آل کم شود.

شمع فضای سفید رنگ فیلیپس


برای گیمرهای رایانه شخصی، یک نوار نوری گرادیان Philips Hue وجود دارد که برای اتصال به مانیتور طراحی شده است. این دستگاه در اندازه های 24/27 اینچی و 32/34 اینچی برای تنظیمات تک مانیتور ارائه می شود، به علاوه یک نوار بلندتر برای سه مانیتور تنظیم شده که از نمایشگرهای 24 تا 27 اینچی استفاده می کنند وجود دارد. نوار نور به گونه ای طراحی شده است که فلاش، کم نور و روشن شود تا با گیم پلی مطابقت داشته باشد.

نوار شیب رنگ فیلیپس


اواخر امسال، برنامه همگام‌سازی Philips Hue که برای Philips Hue Sync Box استفاده می‌شود، با برنامه اصلی Hue ادغام می‌شود تا یک تجربه مدیریتی همه‌جانبه داشته باشید. این برنامه همچنین در حال به دست آوردن یک اتوماسیون Mimic Presence است که به گونه‌ای طراحی شده است که با روشن و خاموش کردن خودکار چراغ‌ها در زمان‌های معمول، آن را شبیه به خانه دیگران جلوه دهد.

لامپ های Philips Hue Lightguide در سه ماهه چهارم سال 2022 و قیمتی بین 75 تا 90 دلار خواهند داشت. قیمت سیم های آویز Lightguide 50 دلار خواهد بود.

لامپ‌های شمعی Philips Hue White ambiance Filament در تاریخ 13 سپتامبر در دسترس خواهند بود و قیمتی معادل 45 دلار یا 65 دلار برای یک بسته دوتایی دارند. نوار نوری Philips Hue Play برای رایانه شخصی نیز در تاریخ 13 سپتامبر در دسترس خواهد بود و با قیمت 170 دلار برای نوار 24/27 اینچی، 190 دلار برای نوار 32/34 اینچی و 280 دلار برای نوار سه صفحه نمایش 24/27 قیمت خواهد داشت. . داون لایت باریک Philips Hue در تاریخ 1 سپتامبر با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد محصولات جدید را می توانید در وب سایت Philips Hue بیابید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا