بررسی تخصصی

Pixel Buds Pro 200 دلاری گوگل در مقابل AirPods Pro 249 دلاری اپل

گوگل این هفته جدیدترین هدفون خود را با نام Pixel Buds Pro 200 دلاری معرفی کرد که برای رقابت با AirPods Pro طراحی شده است. در جدیدترین ویدیوی YouTube خود، Pixel Buds Pro را آزمایش کردیم تا آنها را بررسی کنیم و آزمایش کنیم که آیا آنها با AirPods Pro 250 دلاری همتراز هستند یا خیر.

Pixel Buds Pro مقرون به صرفه‌تر از AirPods Pro است و مجموعه‌ای از ویژگی‌های مشابه با حذف نویز فعال، حالت شفاف‌سازی، کنترل صوتی «Hey Google»، سوئیچ خودکار بین دستگاه‌های بلوتوث جفت‌شده و ردیابی برنامه «دستگاهم را پیدا کن» در صورت بروز مشکل ارائه می‌دهد. نابجا شده

مانند AirPods Pro، Pixel Buds Pro دارای نوک‌های سیلیکونی است که در گوش‌ها قرار می‌گیرد تا درزگیری محکمی برای کاهش صدای بیرونی داشته باشد. گوگل یک ویژگی Silent Seal را تبلیغ می کند که حذف نویز را بهبود می بخشد، و ما تحت تاثیر قابلیت های حذف نویز قرار گرفتیم. اواخر امسال، گوگل قصد دارد قابلیت صوتی فضایی را اضافه کند، اما در حال حاضر در دسترس نیست.

Pixel Buds Pro 200 دلاری گوگل در مقابل AirPods Pro 249 دلاری اپل
گوگل حالت شفافیت را در نظر گرفته است، اما با حالت شفافیت در AirPods Pro برابر نیست و به سختی می توان گفت که حتی روشن است. برنامه‌ای وجود دارد که با Pixel Buds Pro ارائه می‌شود تا بتوانید صدا را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید، اما این برنامه فقط در دستگاه‌های Android در دسترس است و تنظیمات EQ تا اواخر سال در دسترس قرار نمی‌گیرد.

در مورد تناسب، Pixel Buds Pro ساقه‌های بلندی ندارد و در عوض بدنه کوتاه‌تری دارد که باعث می‌شود در گوش‌ها کمتر مزاحم شوند. ما متوجه شدیم که Pixel Buds Pro به خوبی در گوش قرار می‌گیرد و برای مدت‌های طولانی گوش می‌کند، و Google دارای حسگرهای داخلی است که فشار را در کانال گوش برای راحتی بیشتر اندازه‌گیری می‌کند.

pixel buds pro 2


Pixel Buds Pro با بدنه کوچک‌تر خود در یک قاب کوچک قرار می‌گیرد که مانند قاب شارژ AirPods Pro به عمر باتری اضافه می‌کند. Pixel Buds Pro تا 31 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد، در حالی که AirPods Pro به حدود 24 ساعت باتری محدود می شود.

pixel buds pro 4


Pixel Buds Pro هدفون های محکمی هستند که چیزهای زیادی برای ارائه دارند، اما ممکن است برای کاربران اپل جذاب نباشند فقط به دلیل راحتی تعویض سریع با AirPods و به دلیل اینکه نمی توانید صدا را بدون دستگاه اندرویدی تنظیم کنید. همچنین جالب خواهد بود که ببینیم Pixel Buds Pro با نسل بعدی AirPods Pro که طبق شایعات اواخر امسال عرضه می‌شود، چگونه برابری می‌کند.

pixel buds pro 5


شایعات حاکی از آن است که AirPods Pro 2 دارای تراشه H1 به روز شده با قابلیت حذف نویز خود تطبیقی ​​است و ممکن است شامل پشتیبانی صوتی Lossless باشد. ما همچنین منتظر بهبود صدا و قابلیت‌های «پیدا کردن من» با خلاصه کامل آنچه در راهنمای AirPods Pro 2 در دسترس است، هستیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا