بررسی تخصصی

سامسونگ قبل از معرفی آیفون 14 اپل را تحت الشعاع قرار داد: “این نوآوری به زودی برای آیفون نزدیک شما عرضه نمی شود”

در یک تبلیغ جدید، سامسونگ بر عدم وجود “نوآوری” در آیفون سایه افکنده است و در عین حال ویژگی هایی مانند دوربین 108 مگاپیکسلی و 100 برابر “Space Zoom” موجود در جدیدترین دستگاه های خود را تبلیغ می کند.

این تبلیغ با عنوان «Buckle Up» برای کاربران فعلی آیفون طراحی شده است و گلکسی S22 Ultra، Z Flip 4 جدید و ویژگی‌هایی را که در دسترس مشتریان آیفون نیستند، تبلیغ می‌کند. در آگهی می‌گوید: «برای آخرین عرضه اپل آماده شوید». وقتی وارد دنیایی می‌شوید که سرها به سمت شما برمی‌گردند، فقط هیچ‌کدام به سمت شما نمی‌روند.» دنیایی که در آن “بالاترین وضوح یک گوشی هوشمند در جیب شخص دیگری خواهد بود. و آن عکس ماه حماسی که همه لایک ها را به دست می آورد مال شما نخواهد بود.” آگهی 30 ثانیه ای در پایان می گوید: «این نوآوری به زودی برای آیفون نزدیک شما نخواهد آمد.

این تبلیغ تنها شش روز قبل از رویداد “Far Out” اپل منتشر می شود، جایی که انتظار می رود آیفون 14 و آیفون 14 پرو معرفی شود. اپل در حال برنامه‌ریزی ویژگی‌های جدید بزرگی در سیستم‌های دوربین حرفه‌ای برای دستگاه‌های رده بالاتر خود است، از جمله یک دوربین کاملاً جدید ۴۸ مگاپیکسلی و امکان ضبط ویدیوی ۸K. در کنار بهبودهای دوربین، شایعه شده است که آیفون 14 پرو دارای نمایشگر همیشه روشن و جایگزینی جدید بریدگی به شکل قرص است.

داستان های محبوب

شایعات آیفون 14: بدون سیرا آبی، بدون مدل تیتانیوم، آهنرباهای MagSafe قویتر و موارد دیگر

با نزدیک‌تر شدن و نزدیک‌تر شدن به رویداد “Far Out” اپل در مدت کمی بیش از یک هفته، جزئیات بیشتری در مورد آیفون 14 و آیفون 14 پرو آینده در حال آشکار شدن است و آخرین دسته از جزئیات ادعایی انتظارات نهایی را برای رنگ‌ها نشان می‌دهد. ، عملکرد، ویژگی ها و موارد دیگر آیفون های آینده. آخرین شایعات مربوط به کاربر “yeux1122” در وبلاگ کره ای ناور است که …

تخفیف‌ها: مک‌بوک پرو با قیمت‌های کم‌کم‌ترین رکورد با ۴۰۰ دلار کاهش یافت

آمازون این هفته را با قیمت‌های پایین و جدید برای چند مدل از مک‌بوک پرو 2021 آغاز می‌کند. این فروش تا 400 دلار تخفیف برای مک بوک پرو اپل در هر دو اندازه صفحه نمایش 14 و 16 اینچی ارائه می دهد. مک بوک پرو 14 اینچی برای مک بوک پرو 14 اینچی، تنها مدل 10 هسته ای M1 Pro/1TB SSD با قیمت 2099 دلار به فروش می رسد که از 2499 دلار کاهش یافته است. این قیمت پایین قبلی را 100 دلار شکست می دهد و اکنون بهترین …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا