بررسی تخصصی

سرویس گیرنده ایمیل محبوب Spark برای مک طراحی مجدد بزرگی دریافت می کند و به مدل اشتراک منتقل می شود

سرویس گیرنده ایمیل محبوب Spark امروز از طراحی مجدد قابل توجهی برای برنامه مک خود خبر داد و ویژگی‌های جدیدی را برای مدیریت ایمیل‌های خود برای کاربران آسان‌تر، کاهش حواس‌پرتی‌ها و داشتن جریان کاری ایمیل ساده‌تر را معرفی کرد.

اسپارک مک 1
Spark در مک اکنون طراحی کاملاً جدیدی دارد که همان عناصر قبلی را حفظ می کند، مانند صندوق ورودی یکپارچه، اما با ویژگی های اضافی جدید. اکنون، طراحی جدید بسته‌هایی را برای دسته‌های مختلف ایمیل مانند خبرنامه‌ها و اعلان‌ها معرفی می‌کند. اکنون می‌توان ایمیل‌ها را به‌عنوان «انجام شد» به‌جای خوانده‌نشده در صندوق ورودی هوشمند جدید به‌عنوان بخشی از هدف Spark برای بازنگری در نحوه تعامل مردم با ایمیل‌ها علامت‌گذاری کرد.

اسپارک مک 2


Spark همچنین ویژگی جدیدی به نام Gatekeeper را معرفی می کند که به طور خودکار تمام ایمیل های دریافتی از فرستندگان جدید را اسکن می کند و آنها را به عنوان کارت در بالای صندوق ورودی نمایش می دهد. کاربران اکنون می توانند انتخاب کنند که ایمیل دریافتی فرستنده را بپذیرند یا فرستنده را به طور کامل مسدود کنند.

اسپارک مک 3


برخلاف قبل، اسپارک به سمت یک مدل جدید مبتنی بر اشتراک حرکت می کند. نسخه رایگان Spark اکنون دارای همان ویژگی های قبلی به همراه صندوق ورودی یکپارچه، صندوق ورودی هوشمند جدید و طراحی به روز شده است. کاربران Spark Premium به ویژگی‌های جدید دیگری از جمله Gatekeeper، صفحه اصلی جدید که به کاربران کمک می‌کند از ایمیل‌ها، نادیده گرفتن موضوعات و موارد دیگر فاصله بگیرند، دسترسی خواهند داشت.

برای کاربران جدید، Spark Premium برای اشتراک سالانه 59.99 دلار هزینه دارد که معادل 4.99 دلار در ماه است. هزینه اشتراک ماهانه برای کاربران فردی 7.99 دلار خواهد بود. کاربران فعلی Spark از تخفیف 30 درصدی مادام العمر برای اشتراک سالانه برخوردار خواهند شد، در حالی که قیمت ماهانه 7.99 دلار باقی می ماند. برای اولین بار، Spark اکنون در ویندوز در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا