بررسی تخصصی

شایعه شده است که Spotify Audio HiFi را به عنوان بخشی از طرح اشتراک جدید رده بالای “Supremium” راه اندازی می کند.

Spotify در حال برنامه‌ریزی برای معرفی یک ردیف پریمیوم گران‌تر است که شامل صدای با کیفیت بالا است. بلومبرگ گزارش ها.

ویژگی عمومی Spotify
سطح اشتراک که به صورت داخلی “Supremium” نامیده می شود، به پرهزینه ترین طرح Spotify تبدیل خواهد شد و شامل صدای HiFi می شود. Spotify ابتدا قصد خود را برای ارائه صدای HiFi در سال 2021 اعلام کرد اما متعاقباً راه اندازی این ویژگی را به دلایل نامعلومی به تاخیر انداخت.

سطح فعلی “Premium” Spotify برای افراد 9.99 دلار یا برای خانواده ها 15.99 دلار هزینه دارد. برای حفظ جذابیت این طرح اشتراک پس از راه‌اندازی «Supremium»، Spotify به مشترکان Premium دسترسی گسترده‌تری به کتاب‌های صوتی از طریق تعداد مشخصی از ساعت‌ها یا عناوین گوش دادن رایگان می‌دهد.

Apple Music در سال 2021 از صدای Lossless پشتیبانی کرد و کاربران برای دسترسی به آن نیازی به پرداخت هزینه بیشتری ندارند. هیچ ردیف اشتراک Apple Music وجود ندارد، بنابراین صدای Lossless در همه پلن ها به استثنای برنامه Apple Music Voice گنجانده شده است. هزینه اشتراک Apple Music برای افراد 10.99 دلار در ماه یا برای خانواده ها 16.99 دلار است. Apple Music نیز در تمام بسته‌های اشتراک اپل وان گنجانده شده است که از 16.95 دلار در ماه تا 32.95 دلار در ماه متغیر است.

از آنجایی که Spotify Premium فقط 1 دلار کمتر از Apple Music هزینه دارد، به نظر می رسد که سطح Supremium این استریمر با قیمت بالاتری نسبت به سرویس رقیب اپل عرضه شود. طرح جدید و رده بالای Spotify ظاهراً امسال در بازارهای غیر ایالات متحده آغاز می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا