بررسی تخصصی

توسعه دهنده Tweetbot Tapbots برنامه ‘Ivory’ را برای Mastodon راه اندازی کرد

Tapbots، شرکت پشتیبان Tweetbot کلاینت اکنون از بین رفته توییتر، امروز Ivory را راه اندازی کرد، اپلیکیشنی که برای استفاده در شبکه اجتماعی Mastodon طراحی شده است.

توسعه دهنده Tweetbot Tapbots برنامه ‘Ivory’ را برای Mastodon راه اندازی کرد
Ivory که برای iPhone و iPad در دسترس است، از اواخر نوامبر در حال آزمایش با تعداد محدودی آزمایش‌کننده بتا بوده است، اما با پایان یافتن رسمی دسترسی API برای برنامه‌های شخص ثالث توییتر توسط توییتر، Tapbots توسعه را تسریع کرد و تصمیم گرفت نسخه اولیه Ivory را راه‌اندازی کند. .

Ivory طرح‌بندی Tweetbot مانندی دارد که بلافاصله برای کاربران Tweetbot آشنا خواهد بود، و همان رابط عمومی را با برگه‌ها برای نمایش جدول زمانی خانه، اشاره‌ها، اعلان‌ها، نمایه، فهرست‌ها و موارد دیگر ارائه می‌دهد. پشتیبانی از چندین حساب، هشدارهای محتوا، نادیده گرفتن، و نظرسنجی‌ها، همراه با نشانک‌ها، پست‌های پرطرفدار، آمار پست‌ها، دسترسی به گیف و گزینه‌هایی برای مشاهده جدول‌های زمانی محلی و فدرال وجود دارد.

Ivory شامل تم ها و نمادهای برنامه های مختلف مانند Tweetbot است، و اکنون که تنها شبکه اجتماعی است که Tapbots روی آن تمرکز کرده است، بهبودها می توانند با سرعتی سریع اجرا شوند. در حال حاضر، این برنامه به اندازه Tweetbot کامل نیست، اما یک نقشه راه توسعه در وب سایت Tapbots وجود دارد.

ویرایش نمایه، ویرایش پست، هشتگ‌های بهبودیافته، اعلان‌های بهبود یافته و نوار ناوبری بهبودیافته همه در افق هستند.

Ivory برای دانلود رایگان است، اما تمام ویژگی ها را می توان با 1.99 دلار در ماه / 14.99 دلار در سال هزینه اشتراک باز کرد. [Direct Link]

برای کسانی که از توییتر به Mastodon منتقل شده اند، MacRumors دارای یک حساب کاربری Mastodon است که در آن همه داستان های ما به اشتراک گذاشته می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا