بررسی تخصصی

تیلور سوئیفت هنرمند سال اپل موزیک در سال 2023 است

تیلور سوئیفت هنرمند سال اپل موزیک در سال 2023 است

پس از یک رکورد قابل توجه و رکوردشکنی در سال 2023، تیلور سویفت به عنوان هنرمند سال اپل موزیک انتخاب شد. در سراسر نمودارها، استریم‌ها و استادیوم‌های کنسرت مملو از طرفداران فوق‌العاده جیغ و دستبند، سوئیفت امسال بدون شک به قلمرو جدیدی از ابر ستاره‌ها دست یافت. در 10 ماه اول سال 2023، او شاهد بود که 65 آهنگ به 100 آهنگ برتر روزانه جهانی اپل موزیک رسیده است – بیش از هر هنرمند دیگری.

سوئیفت گفت: «من بسیار مفتخرم که هنرمند سال اپل موزیک باشم. “از تک تک شما سپاسگزارم که امسال را به باورنکردنی ترین، شادترین و جشن ترین سال تبدیل کردید. از پخش بی وقفه موسیقی تا فریاد زدن آن در زندگی واقعی در نمایش ها، رقصیدن آشفته در سینماها، هیچ یک از اینها بدون شما امکان پذیر نبود. خیلی ممنونم.”

اولیور شوسر، معاون اپل موزیک و بیتز، گفت: «تأثیر تیلور سوئیفت بر موسیقی کاملاً غیرقابل انکار است – نه فقط در این سال رکوردشکنی، بلکه در کل دوران حرفه‌ای او». او یک هنرمند تعیین کننده نسل و یک عامل تغییر واقعی در صنعت موسیقی است و شکی نیست که تأثیر و تأثیر او برای سال‌های آینده محسوس خواهد بود. ما خوشحالیم که این فرصت را داریم که دستاوردهای او را جشن بگیریم.”

امروزه، Apple Music موسیقی و لحظاتی را که دوران تیلور سوئیفت را تعریف می‌کرد، به تصویر می‌کشد – رویدادی که آنقدر فرهنگ را فراگرفته بود که آهنگ‌های گذشته او را به یکی از بزرگترین‌های امسال تبدیل کرد. شنوندگان می‌توانند مجموعه‌ای از برنامه‌های رادیویی را که روایت‌های دو دهه آلبوم ملودیک سوئیفت را جشن می‌گیرند، و همچنین مصاحبه‌ها، مجموعه‌های آلبوم و فهرست‌های پخش که سفر این خواننده و ترانه‌سرا به این سال تاریخی را به نمایش می‌گذارند، تنظیم کنند. در apple.co/am-1 هماهنگ کنید.
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا