بررسی تخصصی

نمایش MacRumors: آیا M3 MacBook Pro و iMac ارزش صبر کردن را دارند؟

در اپیزود این هفته از نمایش MacRumors، رویداد “سریع ترسناک” اپل و مک های جدید معرفی شده توسط اپل را مورد بحث قرار می دهیم.

ما از احساسات صادقانه خود در مورد رویداد غیرمعمول اپل و نحوه ارائه جدیدترین دستگاه های خود توسط این شرکت صحبت می کنیم. ما به تراشه‌های کاملاً جدید M3، M3 Pro و M3 Max نگاه می‌کنیم و MacBook Pro و iMac جدید را بررسی می‌کنیم، که باید به فکر ارتقاء به دستگاه‌های نسل بعدی و موارد دیگر باشند. نظر خود را در مورد مک های جدید اپل در نظرات با ما در میان بگذارید.

این پادکست اکنون در کانال یوتیوب خود است، بنابراین سر بزنید و مشترک شوید تا از قسمت‌ها و کلیپ‌های جدید در آینده مطلع شوید:

همچنین می‌توانید به نمایش MacRumors در پادکست‌های Apple، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید.

اگر قبلاً به قسمت قبلی The MacRumors Show گوش نداده‌اید، با بحث ما در مورد آنچه که انتظار داشتیم در رویداد اپل ببینیم، دنبال کنید تا ببینید چه چیزی درست و چه غلط است.

برای قسمت‌های جدید هر هفته در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار مهم در اینجا بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند لوک میانی، مایک بل، سارا دیتسچی، آی جاستین، جان رتینگر، آندرو ادواردز، کوین نتر، آرنولد کیم، بن سالینز، مارکوس کین، کریستوفر لاولی، فرانک مک شان، دیوید لوئیس، تایلر استالمن، جان پراسر به آنها ملحق می شوند. ، سم کوهل، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، راس یانگ، ایان زلبو و رنه ریچی.

‌نمایش MacRumors اکنون در X است @macrumorshow، پس حتما ما را دنبال کنید تا از پادکست مطلع شوید. شما همچنین می توانید به نمایش MacRumors تاپیک فروم برای ارتباط مستقیم با ما. به یاد داشته باشید که پادکست را رتبه بندی و مرور کنید و به ما اطلاع دهید که دوست دارید در آینده چه موضوعات و مهمانانی را ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا