بررسی تخصصی

مداد اپل جدید و مقرون به صرفه‌تر اکنون برای سفارش در دسترس است

مداد اپل جدید و مقرون به صرفه‌تر اکنون برای سفارش در دسترس است

با دقت کامل پیکسلی، تأخیر کم و حساسیت شیب، مداد اپل جدید و مقرون به صرفه تر برای یادداشت برداری، طراحی، حاشیه نویسی، ژورنال و موارد دیگر عالی است. طراحی شده با روکش مات و یک طرف صاف که به صورت مغناطیسی برای ذخیره سازی به کنار iPad متصل می شود، با کابل USB-C جفت می شود و شارژ می شود. مداد اپل جدید از امروز در apple.com/store و در برنامه Apple Store با قیمت 79 دلار (ایالات متحده) در 33 کشور و منطقه، از جمله ایالات متحده، از این هفته، برای خرید در فروشگاه ها در دسترس است.

Apple Pencil (نسل 1 و 2) استاندارد طلایی را با دقت پیشرفته پیکسلی، تأخیر کم و پشتیبانی از حساسیت به شیب تعیین می کند، و Apple Pencil جدید همان ویژگی هایی را ارائه می دهد که مشتریان دوست دارند. Apple Pencil جدید با ویژگی‌های iPadOS مانند Scribble، Notes و همکاری با دیگران در Freeform عالی کار می‌کند، و هنگامی که با مدل‌های iPad Pro M2 استفاده می‌شود، از شناور مداد اپل برای دقت بیشتر پشتیبانی می‌کند. یک درپوش کشویی غیر قابل جابجایی یک پورت USB-C را نشان می‌دهد و مشتریان را قادر می‌سازد تا از کابل USB-C برای اتصال Apple Pencil جدید به تمام مدل‌های iPad با کانکتور USB-C برای جفت‌سازی و شارژ استفاده کنند. هنگامی که به طور مغناطیسی به iPad برای ذخیره سازی متصل می شود، Apple Pencil جدید برای صرفه جویی در باتری وارد حالت خواب می شود.

در ترکیب با تطبیق پذیری iPad، مداد اپل جدید انتخاب و ارزش بیشتری را برای مشتریان فراهم می کند تا جادوی دست خط دیجیتال، حاشیه نویسی، علامت گذاری اسناد و موارد دیگر را تجربه کنند. مداد اپل جدید به مشتریان این امکان را می دهد که بسته به ویژگی های مورد نظر خود و مدل آی پد، اپل پنسیل عالی را انتخاب کنند. مشتریان آی‌پد (نسل دهم) می‌توانند مداد اپل جدید یا مداد اپل (نسل اول) را انتخاب کنند. مشتریان iPad Pro، iPad Air و iPad mini می توانند Apple Pencil یا Apple Pencil (نسل دوم) جدید را انتخاب کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری و خط تولید Apple Pencil، به apple.com/apple-pencil مراجعه کنید.
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا