بررسی تخصصی

ترند TikTok از بین رفت: نه، اپل ایرپادهای رایگان نمی دهد

نه، علیرغم آنچه که ممکن است در صفحه «برای شما» TikTok خود مشاهده کنید، اپل AirPods رایگان ارائه نمی دهد.

ترند TikTok از بین رفت: نه، اپل ایرپادهای رایگان نمی دهد
در چند هفته گذشته، صدها ویدئو در TikTok منتشر شده است که ادعا می‌کنند اپل جایگزین رایگان AirPods را ارائه می‌کند، به شرطی که شما به سادگی وارد یک فروشگاه اپل شوید و یک جفت رایگان جدید بخواهید. این روند حاکی از آن است که کاربران «ایرپاد» می‌توانند وارد یک فروشگاه اپل شوند، ادعا کنند هدفون‌های هدفون‌شان به شکلی کار نمی‌کند و بدون هیچ سؤالی، یک جفت ایرپاد جایگزین دریافت کنند. یک ویدیوی محبوب از روند را می توان در زیر یافت:

این روند یک توصیف نادرست آشکار برنامه جایگزینی ایرپاد پرو اپل است که به مشتریانی با ایرپاد پرو تولید شده قبل از اکتبر 2020 ارائه می‌شود و ممکن است دچار استاتیک یا مشکلات حذف نویز فعال باشند. آن برنامه، برخلاف آنچه که روند پیشنهاد می‌کند، کارمندان را ملزم می‌کند که در واقع تأیید کنند که هدفون‌های ایرپاد پرو، چپ، راست یا هر دو به نحوی معیوب هستند.

اگرچه ممکن است به نظر می رسد یک روند بی ضرر TikTok توسط سازندگان محتوای ناآگاه باشد، این روند باعث ایجاد سردرد برای فروشگاه های اپل شده است. این ویدیوها باعث افزایش قرار ملاقات‌های مشتریان با اپل استور شده است که معتقدند واجد شرایط دریافت یک جفت ایرپاد جایگزین رایگان هستند در حالی که در واقعیت اینطور نیست.

دو منبعی که با MacRumors به شرط ناشناس ماندن، گفت که قرار ملاقات ها برای مسائل مربوط به AirPods تنها در چند هفته گذشته تقریباً دو برابر شده است زیرا این روند در TikTok شتاب گرفته است. برای اینکه کاملاً واضح باشد، در اینجا فقط الزامات برنامه جایگزینی AirPods Pro آمده است:

اپل تشخیص داده است که درصد کمی از AirPods Pro ممکن است با مشکلات صوتی مواجه شوند. واحدهای تحت تأثیر قبل از اکتبر 2020 ساخته شده بودند.

یک AirPods Pro آسیب دیده ممکن است یک یا چند مورد از رفتارهای زیر را نشان دهد:

صداهای تروق یا ایستا که در محیط های بلند، با ورزش یا هنگام صحبت با تلفن افزایش می یابد
حذف نویز فعال همانطور که انتظار می رود کار نمی کند، مانند از دست دادن صدای باس، یا افزایش صداهای پس زمینه، مانند صدای خیابان یا هواپیما
اپل یا یک ارائه‌دهنده خدمات مجاز اپل، AirPods Pro آسیب‌دیده (چپ، راست یا هر دو) را رایگان سرویس می‌دهد.

مشتریانی که واجد شرایط این برنامه هستند می‌توانند در نزدیک‌ترین فروشگاه اپل یا ارائه‌دهنده خدمات مجاز خود قرار ملاقات بگذارند. جزئیات بیشتر در مورد این برنامه را می توانید در وب سایت پشتیبانی اپل بیابید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا