بررسی تخصصی

پنج ویژگی برتر iOS 17

همه اعلان‌های نرم‌افزاری اپل تا حدودی تحت الشعاع Apple Vision Pro قرار گرفته‌اند، اما تعدادی از تغییرات مفید در iOS 17 وجود دارد. بیشترین هیجان را درباره زمانی که iOS 17 در پاییز امسال عرضه می‌شود، دارم.

  1. پست صوتی زنده – اگر شما هم مثل ما هستید، گاهی فراموش می کنید که پست صوتی حتی وجود دارد. با iOS 17، وقتی شخصی تماس می گیرد و یک پست صوتی می گذارد، می توانید رونویسی را به صورت زنده در صفحه قفل خود مشاهده کنید. اگر آنها چیز قابل توجهی برای گفتن دارند، می توانید همان لحظه تماس را دریافت کنید.
  2. آماده به کار – StandBy شبیه حالت Nightstand برای اپل واچ است. هنگامی که تلفن خود را در جهت افقی روی شارژر قرار می دهید، یک صفحه نمایش تمام صفحه با اطلاعاتی در یک نگاه مانند تقویم، ساعت، جزئیات آب و هوا و حتی فعالیت های زنده فعال می شود. این واقعاً با نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 پرو بهترین است، اما اگر روی صفحه ضربه بزنید در آیفون های قدیمی تر کار می کند.
  3. ویجت های تعاملی – ویجت ها در صفحه اصلی و صفحه قفل اکنون تعاملی هستند که آنها را بسیار مفیدتر می کند. می‌توانید «یادآوری‌ها» را خاموش کنید، پخش موسیقی را کنترل کنید، دستگاه‌های HomeKit و موارد دیگر را بدون نیاز به باز کردن برنامه فعال کنید.
  4. به روز رسانی صفحه کلید – تصحیح خودکار از یک مدل یادگیری ماشینی جدید استفاده می کند که می تواند آنچه را که می خواهید بگویید بهتر پیش بینی کند. فقط با ضربه زدن روی کلید فاصله می‌توانید کلمات را سریع‌تر کامل کنید و در برخی موارد کل جملات را پر کنید. وقتی کلمه ای تصحیح می شود، اکنون زیر آن خط کشیده می شود و اگر تصحیح خودکار اشتباه کرد، می توانید روی آن ضربه بزنید تا به کلمه اصلی که تایپ کرده اید برگردید.
  5. FaceTime در Apple TV – اگر تا به حال صفحه نمایش بزرگتری برای FaceTime می خواستید، خوش شانس هستید، زیرا با iOS 17 و tvOS 17 می توانید از FaceTime در Apple TV استفاده کنید. با دوربین تداومی، می‌توانید با استفاده از دوربین آیفون برای FaceTime، آیفون خود را به Apple TV متصل کنید، در حالی که تصویر در صفحه بزرگتر تلویزیون نمایش داده می‌شود. همه ویژگی‌های معمول FaceTime مانند سنتر استیج کار می‌کنند و راه‌اندازی عالی برای تماس با چند نفر است. FaceTime در Apple TV با افکت‌های FaceTime جدید کار می‌کند که به شما امکان می‌دهد قلب‌ها، بادکنک‌ها، پرتوهای لیزر و باران را از طریق ژست‌ها فعال کنید.

باید به برنامه Journal که در iOS 17 عرضه می شود، اشاره افتخاری داشته باشید. این فقط در لیست نیست زیرا بخشی از نسخه اولیه iOS 17 نیست. برنامه ژورنال به شما امکان می دهد افکار و فعالیت های خود را هر روز با اعلان های ارائه شده توسط اپل برای الهام بخشیدن به شما ثبت کنید.

تعدادی ویژگی دیگر در iOS 17 وجود دارد که ارزش دانستن در مورد آنها را دارد، از جمله یک گزینه سرگرم کننده برای سفارشی کردن آنچه مردم هنگام تماس با آنها می بینند، یک راه سریعتر برای اشتراک گذاری اطلاعات تماس با افراد، بهبود پیام ها، ردیابی خلق و خو، گذرواژه های مشترک، گزینه ای برای قفل کردن پنجره مرور خصوصی سافاری، اشتراک گذاری AirTag و موارد دیگر. جزئیات کامل را می‌توانید در خلاصه iOS 17 پیدا کنید، که هنوز در دست به‌روزرسانی است.

آیا با انتخاب های برتر ما موافق هستید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. با ما همراه باشید MacRumors، زیرا تا زمانی که دوره آزمایش بتا پیش می رود، در تمام تابستان پوششی از iOS 17 و سایر به روز رسانی های نرم افزاری اپل را خواهیم داشت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا