بررسی تخصصی

قیمت آبی توییتر به 8 دلار در ماه افزایش می یابد، شامل علامت تأیید تأیید و سایر ویژگی های جدید می شود

ایلان ماسک، رئیس توییتر امروز گفت که هزینه اشتراک توییتر آبی 8 دلار در ماه است که نسبت به قیمت فعلی 4.99 دلار در ماه، 3 دلار افزایش خواهد داشت.

ویژگی توییتر
توییتر آبی شامل اولویت در پاسخ‌ها، اشاره‌ها و جستجو می‌شود، که ماسک می‌گوید «برای شکست هرزنامه/کلاهبرداری ضروری است»، توانایی ارسال کلیپ‌های ویدیویی و صوتی طولانی‌تر و نیمی از تبلیغات.

ماسک همچنین اشاره کرد که توییتر بلو یک علامت آبی برای اهداف تأیید به مشترکان ارائه می دهد، ویژگی که در حال حاضر محدود به افرادی است که در معرض سرقت هویت هستند مانند افراد مشهور، روزنامه نگاران و سایر تأثیرگذاران برجسته.

قیمت‌گذاری آبی توییتر بر اساس کشور «متناسب با برابری قدرت خرید» تعدیل می‌شود و ماسک گفت که نوعی «بای پس از پرداخت» برای ناشرانی که «مایل به همکاری با آن‌ها هستند» وجود خواهد داشت. [Twitter]”

مشخص نیست این بیت آخر چه معنایی دارد، اما توییتر به طور ناگهانی دسترسی بدون تبلیغات توییتر آبی به سایت های خبری شرکت کننده در برنامه را متوقف کرد. MacRumors برای ارائه مقالات بدون آگهی به مشترکان Twitter Blue با توییتر همکاری کرد و در 31 اکتبر، توییتر اعلان‌هایی را ارسال کرد مبنی بر اینکه مقالات بدون آگهی تا پایان روز کاری غیرفعال می‌شوند.

در این ایمیل، تیم آبی توییتر گفت که منابع به جای آن بر «افزایش ارزش اضافی» برای اعضای توییتر آبی متمرکز خواهند شد و به‌روزرسانی توییتر بلو «در هفته‌های آینده» ارائه خواهد شد.

ماسک به سرعت در حال تلاش برای کسب درآمد از توییتر است، زیرا این شبکه اجتماعی در طول تاریخ چندان سودآور نبوده است. ماسک جمعه گذشته مدیرعامل توییتر شد و چندین مدیر اجرایی توییتر از جمله مدیر عامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال و ویجایا گاد رهبر سیاستگذاری را کنار گذاشت.

ماسک علاوه بر ایجاد تغییراتی در توییتر بلو، همچنین گفته است که قصد دارد سرویس ویدیویی Vine را بازگرداند. شایعات حاکی از آن است که ماسک بیش از 50 مهندس تسلا را برای کار روی ویژگی های جدید به توییتر منتقل کرده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا