بررسی تخصصی

توییتر آبی از دوشنبه با قیمت بالاتر در آیفون و فرآیند بررسی حساب راه اندازی می شود

توییتر امروز اعلام کرد گزینه اشتراک Twitter Blue آن از دوشنبه با قیمت 8 دلار در ماه در وب و 11 دلار در ماه از طریق برنامه iOS خود مجدداً راه اندازی می شود. قیمت بالاتر در iOS به جبران کاهش 15 تا 30 درصدی که اپل از اشتراک های پرداخت شده از طریق اپ استور دریافت می کند کمک می کند – هزینه ای که مالک توییتر ایلان ماسک از آن انتقاد کرده است که بسیار زیاد است.

ویژگی توییتر
مشترکین آبی توییتر یک علامت آبی در کنار نام خود دریافت خواهند کرد، اما تنها پس از تأیید شماره تلفن خود و بررسی حساب خود. از دیگر امتیازات می توان به امکان ویرایش توییت ها و آپلود ویدیوهای با وضوح بالاتر 1080p و حالت Reader برای خواندن آسان رشته های توییت اشاره کرد. مشترکینی که نام کاربری، نام نمایشی یا عکس نمایه خود را تغییر می‌دهند، علامت آبی را موقتاً از دست می‌دهند تا زمانی که حسابشان دوباره بررسی شود.

توییتر ماه گذشته اشتراک‌های آبی جدید را متوقف کرد، زیرا حساب‌هایی با علامت‌های آبی برای جعل هویت مشاغل، افراد مشهور و دیگر افراد برجسته استفاده شد. تنها شرط لازم برای گرفتن تیک آبی این بود که 8 دلار خرج کنید.

توییتر همچنین اعلام کرد که شروع به جایگزینی برچسب “رسمی” برای برندها و سایر حساب های قابل توجه با یک علامت طلایی برای مشاغل می کند، در حالی که یک تیک خاکستری برای حساب های دولتی و چند جانبه اواخر هفته آغاز می شود.

تصویری که توسط توییتر به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که مشترکین آبی توییتر نیز در نهایت 50 درصد تبلیغات کمتری نسبت به غیر مشترکین می بینند، توانایی ارسال ویدیوهای طولانی تر، اولویت بندی توییت ها در بخش پاسخ ها، اشاره ها و جستجو و دسترسی زودهنگام به سایر موارد را خواهند داشت. ویژگی های جدید در طول زمان همه این هدیه‌ها به‌عنوان «به زودی عرضه می‌شوند» فهرست شده‌اند.

توییتر مشخص نکرده است که حساب‌هایی که قبلاً بدون عضویت در Twitter Blue تأیید شده‌اند چه زمانی علامت آبی خود را از دست خواهند داد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا