بررسی تخصصی

ویژگی‌های Vision Pro در حال حاضر «Left Out» شامل برنامه‌های تناسب اندام، ردیابی تمام بدن و موارد دیگر است.

اطلاعاتWayne Ma امروز چندین ویژگی را که اپل ظاهراً توسعه داده بود اما برای Vision Pro در WWDC اوایل ماه جاری اعلام نکرد، تکرار کرد، از جمله برنامه‌های تناسب اندام و سلامتی، ردیابی کل بدن و موارد دیگر.

apple vision pro
Ma گفت برخی از ویژگی ها می توانند در حال توسعه باقی بمانند، در حالی که برخی دیگر ممکن است رها شده باشند. اپل ویژن پرو را تا اوایل سال 2024 عرضه نمی‌کند و هنوز جزئیات کاملی در مورد این دستگاه فاش نکرده است، بنابراین ممکن است ویژگی‌های اضافی در زمان عرضه در دسترس باشد. اپل همچنین می‌تواند ویژگی‌هایی را با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار visionOS اضافه کند.

در مورد برنامه های تناسب اندام و سلامتی:

با این حال، طبق گفته کارمندان سابق که روی این دستگاه کار می کردند، در مقطعی، اپل برنامه های تناسب اندام و سلامتی بیشتری را برای این هدست برنامه ریزی کرد. به گفته یکی از افراد، برخی از کارمندان در مورد همکاری با برندهایی مانند نایک برای تمرین با هدست صحبت کردند، در حالی که برخی دیگر بالشتک‌های صورت را بررسی کردند که برای تمرین‌های عرق‌ریز و با شدت بالا مناسب‌تر بودند. یکی از کارمندان سابق گفت، یک پیشنهاد حتی شامل پوشیدن و تعامل با محتوای ویژن پرو در حین دوچرخه ثابت بود.

در ردیابی کل بدن:

طبق گفته چندین نفری که روی آن کار می کردند، اپل هنوز ردیابی تمام بدن را که برای دستگاه برنامه ریزی کرده بود، کامل نکرده است. این ویژگی یکی از دلایلی است که دستگاه دارای دو دوربین است که رو به پایین هستند و می توانند بدن و دست های کاربر را ببینند. نمایندگان اپل در اوایل این ماه به توسعه دهندگان گفتند که با توجه به اسکرین شات های مکالمه Slack میزبان اپل پس از رویداد راه اندازی Vision Pro، ردیابی تمام بدن در زمان عرضه دستگاه در سال آینده در دسترس نخواهد بود.

این گزارش اضافه کرد که اپل برنامه ریزی کرده بود تا محتوای سه بعدی را در Apple TV+ در دسترس قرار دهد، اما ممکن است بعداً اعلام شود. اپل همچنین ظاهراً آنقدر که در مرحله قبلی برنامه ریزی کرده بود، روی بازی در ویژن پرو تأکید نکرده بود و ظاهراً توانایی استفاده از هدست به عنوان نمایشگر خارجی برای مک به اندازه برنامه ریزی قبلی پیشرفته نیست.

مقاله کامل در اطلاعات جزئیات بیشتری ارائه می دهد. در ماه های آینده، مجموعه کامل ویژگی های ویژن پرو باید واضح تر شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا