بررسی تخصصی

ویژگی «جستجوی بصری» Apple Vision Pro می تواند موارد را شناسایی کند، متن چاپ شده را کپی کند، ترجمه کند و موارد دیگر

سیستم عامل visionOS هدست اپل ویژن پرو دارای قابلیتی به نام «جستجوی بصری» است که به نظر شبیه ویژگی ویژوال جستجو در آیفون و آیپد است.

هدست ویژن پرو 1
با Visual Search، کاربران می توانند از هدست Vision Pro برای دریافت اطلاعات در مورد یک مورد، شناسایی و تعامل با متن در دنیای اطراف، کپی و چسباندن متن چاپ شده از دنیای واقعی در برنامه ها، ترجمه متن بین 17 زبان مختلف و غیره استفاده کنند. .

متن دنیای واقعی که شامل اطلاعات تماس، صفحات وب و تبدیل واحدها و اطلاعات مشابه است را می توان در visionOS عمل کرد. بنابراین، به عنوان مثال، اگر یک جزوه چاپ شده دارای یک لینک وب سایت در آن باشد، می توانید پیوند را با Vision Pro اسکن کنید و یک پنجره Safari برای مشاهده وب سایت باز کنید. یا اگر یک دستور غذا به گرم نیاز دارد و به اونس نیاز دارید، می توانید با استفاده از هدست تبدیل کنید.

ترجمه متن بی‌درنگ برای مسافرت‌ها و سایر مواردی که ممکن است بخواهید به سرعت آنچه را در دنیای واقعی می‌بینید ترجمه کنید، مفید خواهد بود. هدست اپل ویژن پرو می‌تواند متن و اسناد را به‌طور خودکار تشخیص دهد، مشابه این که آیفون می‌تواند متن را در عکس‌ها تشخیص دهد و امکان تعامل با آن را فراهم کند.

تابع Visual Search در VisionOS توسط یافت شد استیو موزر. در حال حاضر می‌توان به visionOS از طریق آخرین نسخه بتا Xcode دسترسی پیدا کرد، زیرا اپل اولین نسخه این نرم‌افزار را اوایل امروز منتشر کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا