بررسی تخصصی

اپل توضیح می دهد که چرا واچ فیس های شخص ثالث هنوز در watchOS 10 پشتیبانی نمی شوند

یکی از درخواست‌های رایج کاربران اپل واچ در طول سال‌ها، امکان استفاده از واچ فیس‌های شخص ثالث بوده است، اما watchOS 10 هنوز از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. در مصاحبه با روزنامه سوئیسی Tages-Anzeiger که امروز منتشر شد، کوین لینچ معاون فناوری اپل و کارمند بازاریابی محصول، دیدر کالدبک دلیل آن را توضیح دادند.

اپل واچ با واچ OS 10 با ویژگی رنگین کمانی روبرو می شود
این مصاحبه قبلا توسط 9to5Macبنجامین مایو، و نقل قول های زیر ماشینی از آلمانی ترجمه شده است.

لینچ گفت که اپل برای اطمینان از کارکرد یکنواخت و ساده هر ساعت تلاش زیادی برای اطمینان از عملکرد هر ساعت انجام می دهد و گفت اپل باید از قبل برنامه ریزی کند تا مطمئن شود که واچ فیس ها همچنان به کار خود ادامه می دهند «اگر می خواهیم چیزی را تغییر دهیم یا جدید اضافه کنیم. ممکن ها.”

کالدبک اضافه کرد که توسعه‌دهندگان می‌توانند پیچیدگی‌هایی را برای برنامه‌های watchOS خود ایجاد کنند، که با اجازه دادن به نمایش اطلاعات قابل مشاهده، مانند پیش‌بینی آب و هوا، لایه‌ای از سفارشی‌سازی را به چهره‌های تماشا اضافه می‌کند. با شروع watchOS 10، ویژگی جدید ویجت های Smart Stack فضایی را برای حداکثر سه عارضه ارائه می دهد.

این تمام چیزی است که اپل در مورد عدم وجود واچ فیس های شخص ثالث در این مصاحبه می گوید، که به چندین جزئیات دیگر watchOS 10 اشاره می کند.

watchOS 10 اواخر امسال برای اپل واچ سری 4 و جدیدتر منتشر خواهد شد و در حال حاضر به صورت بتا برای کاربرانی که دارای حساب توسعه دهنده رایگان اپل هستند در دسترس است. نسخه بتای عمومی در ماه جولای برای کاربرانی که مایل به استفاده از نسخه بتای توسعه دهنده نیستند در راه است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا