بررسی تخصصی

در اینجا واچ فیس های جدید در watchOS 9 آمده است

آپدیت واچ او اس 9 اپل، چندین گزینه جدید صفحه ساعت از جمله Lunar، Playtime، Metropolitan و Astronomy را معرفی می کند، علاوه بر آن چندین صفحه ساعت موجود را اصلاح می کند.

در اینجا واچ فیس های جدید در watchOS 9 آمده است
قمری رابطه بین تقویم میلادی و تقویم قمری را نشان می دهد که در فرهنگ هایی از جمله چینی، اسلامی و عبری استفاده می شود. شما می توانید تا چهار عارضه با این صفحه ساعت استفاده کنید.

ساعت مچی قمری 9


Playtime یک چهره سرگرم کننده و پویا اپل واچ است که دارای اعداد متحرک است و چهره با همکاری هنرمند Joi Fulton طراحی شده است. چرخاندن Digital Crown با متحرک سازی کانفتی پس زمینه را تغییر می دهد و اگر روی آنها ضربه بزنید شخصیت ها واکنش نشان می دهند. شما می توانید انتخاب کنید که یک پس زمینه کانفتی یا یک پس زمینه جامد داشته باشید، اما هیچ عارضه ای وجود ندارد.

ساعت مچی بازیگوش 9


Metropolitan یک اپل واچ کلاسیک است که با چرخاندن تاج دیجیتال سبک تغییر می کند. اعداد طراحی‌شده سفارشی از نظر سبک و وزن تغییر می‌کنند و زمانی که مچ دست پایین است تبدیل به قرص می‌شوند. تا چهار پیچیدگی را می توان با صفحه مدور اضافه کرد و رنگ ها قابل تنظیم هستند.

صفحه ساعت متروپولیتن


Astronomy در واقع یک نسخه اصلاح شده از صفحه ساعت اصلی Astronomy است، اما بازسازی شده است و شامل یک نقشه ستاره جدید و داده های ابر فعلی بر اساس موقعیت مکانی شما است. می توانید زمین، ماه یا منظومه شمسی را به عنوان نمای اصلی تنظیم کنید و فونت را سفارشی کنید. از دو عارضه پشتیبانی می‌کند و چرخاندن Digital Crown به شما امکان می‌دهد سریع به جلو یا عقب برگردید تا موقعیت فاز/سیاره ماه را در روز دیگری ببینید.

ساعت نجومی 9


در مورد صفحه‌های ساعت موجود، watchOS 9 پیچیدگی‌های پیشرفته و مدرنیزه‌شده را به همراه برخی به‌روزرسانی‌های طراحی اضافه می‌کند. چهره پرتره روی عکس‌های بیشتری از جمله گربه‌ها، سگ‌ها و مناظر تأثیر عمیقی دارد و خط‌های چینی به صفحه‌های ساعت کالیفرنیا و تایپوگراف اضافه شده است.

watchOS 9 در اپل واچ سری 4 به بعد موجود است و اپل واچ سری 3 را استثنا نمی کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا