بررسی تخصصی

آنچه در رویداد فردای آیفون 14 با نام “Far Out” انتظار نمی رود

بزرگترین رویداد سال اپل فردا برگزار می شود، جایی که انتظار داریم آیفون 14، آیفون 14 پرو، اپل واچ های جدید و ایرپاد پرو جدید را ببینیم.

بنر دور رویداد اپل
در حالی که این مورد انتظارترین و پرجمعیت‌ترین رویداد سال اپل است، محصولات متعددی وجود دارد که اپل روی آنها کار می‌کند که فردا اولین آنها را نخواهند دید. ما سه مورد را جمع آوری کرده ایم که نباید انتظار داشته باشید در رویداد فردا اعلام شود.

آیپد پرو های جدید

iPad Pro Big Ol Logo نارنجی


اگر امیدوارید فردا برخی از اقدامات iPad را ببینید، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید. اپل در حال کار بر روی آی‌پد پروهای جدید با تراشه M2 است که قصد دارد ماه آینده در رویدادی معرفی کند. بلومبرگمارک گورمن است، بنابراین بعید است تا آن زمان چیزی مرتبط با iPad یا iPadOS ببینیم. اپل همچنین در حال کار بر روی یک iPad سطح پایه به روز شده است، و در حالی که این شرکت در حال برنامه ریزی رویدادی متمرکز بر iPad برای ماه آینده است، عرضه جدید iPad در فردا بی سابقه نخواهد بود.

مک های جدید

قابلیت صفحه نمایش مک مینی m2


در کنار آی‌پدهای جدید اواخر پاییز امسال، اپل همچنین قصد دارد مک مینی فعلی را با M1 به‌روزرسانی کند تا از تراشه سیلیکونی کاملاً جدید ‌M2‌ اپل استفاده کند. طبق گفته مینگ چی کو، تحلیلگر معتبر اپل که می گوید در سال 2023 عرضه می شود، علیرغم شایعات، مک مینی آینده بدون طراحی مجدد و فقط افزایش عملکرد خواهد بود. در نتیجه، بعید است که هیچ خبری مرتبط با مک مینی یا هر مک دیگری در جریان رویداد فردا که انتظار می‌رود روی آیفون، اپل واچ و ایرپاد متمرکز باشد.

هر خبری در مورد هدست AR/VR

ویژگی موکاپ هدست واقعیت ترکیبی اپل به رنگ زرد


اگر به دعوت نامه رویداد اپل برای رویداد فردا نگاه کنید، ممکن است فکر کنید که این شرکت می تواند به افشای طولانی مدت هدست AR/VR خود اشاره کند. متأسفانه، شما در اشتباه هستید. انتظار نمی رود اپل در این رویداد در مورد برنامه های آینده AR/VR خود صحبت کند. در عوض، شایعه شده است که در حال برنامه ریزی رویدادی برای ژانویه 2023 برای رونمایی از اولین هدست AR/VR خود با نام “Reality Pro” است.

آنچه *به* انتظار می رود

چه چیزی را باید انتظار داشت


از طرف دیگر، انتظار دارید اپل آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو، آیفون 14 پرو مکس، مدل های جدید اپل واچ، ایرپاد پرو و ​​موارد دیگر را معرفی کند. برای خلاصه کامل همه چیزهایی که احتمالاً فردا در مورد آن بشنویم، به راهنمای ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا