بررسی تخصصی

مک بوک ایر 15 اینچی آینده اپل: آنچه می دانیم

شایعات حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی یک نسخه بزرگتر از مک بوک ایر است که انتظار می رود اندازه آن 15 اینچ باشد و آن را در حد مک بوک پرو قرار دهد. این راهنما همه چیزهایی را که تاکنون در مورد مک بوک ایر 15 اینچی می دانیم را پوشش می دهد.

ویژگی MacBook Air Sizes Multiple

سایز بندی

نسخه 2022 مک بوک ایر دارای اندازه 13.6 اینچی است، بنابراین نسخه 15 اینچی به طور قابل توجهی بزرگتر خواهد بود. اندازه آن بین مدل های 14 و 16 اینچی مک بوک پرو خواهد بود و بزرگترین نسخه مک بوک ایر تا به امروز خواهد بود. یک شایعه حاکی از آن است که MacBook Air به طور خاص 15.2 اینچ خواهد بود.

در 15.2 اینچ، مک بوک ایر 0.2 اینچ کوچکتر از MacBook Pro 15.4 اینچی قبلی است. با حاشیه های نازک تر مانند مک بوک ایر 2022، یک مک بوک ایر 15 اینچی می تواند به طور قابل توجهی کوچکتر از مک بوک پرو 15.4 اینچی باشد.

اپل از زمان توقف تولید مک بوک ایر ۱۱ اینچی در سال ۲۰۱۶، مک بوک ایر را در دو اندازه عرضه نکرده است.

طرح

انتظار می رود مک بوک ایر 15 اینچی از همان طراحی کلی مک بوک ایر 13 اینچی 2022 استفاده کند که به نوبه خود نشانه های طراحی را از مک بوک پرو گرفته است. این گوشی دارای طراحی لبه تخت با ترک پد بزرگ Force Touch، صفحه کلید با کلیدهای عملکردی و بدون فن است.

مانند مک‌بوک ایر 2022، انتظار می‌رود که دارای پورت شارژ MagSafe، دوربین 1080p و سیستم بلندگوی ارتقا یافته باشد.

نمایش دادن

انتظار نمی رود مک بوک ایر 15 اینچی اپل دارای فناوری نمایشگر مینی ال ای دی یا ProMotion باشد، با این ویژگی ها محدود به مدل های مک بوک پرو است.

تراشه های M2 و M2 Pro

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل گفته است که اپل در حال کار بر روی یک نوت بوک 15 اینچی برای عرضه در سال 2023 است. او اشاره ای نکرد که آیا این مک یک مک بوک ایر خواهد بود یا خیر، اما با توجه به شایعات دیگر، به نظر محتمل است.

کو معتقد است که مک بوک 15 اینچی با هر دو گزینه تراشه M2 و ‌M2 Pro در دسترس خواهد بود. تراشه M2 که در مک‌بوک ایر 2022 استفاده می‌شود، دارای یک پردازنده گرافیکی 8 هسته‌ای و یک پردازنده گرافیکی تا 10 هسته‌ای است، اما هنوز جزئیاتی در مورد M2 Pro در دست نداریم.

نامگذاری

کو گفته است که دستگاه 15 اینچی که اپل روی آن کار می کند ممکن است در خط تولید مک بوک ایر نباشد، اما شایعات دیگر از آن به عنوان ایر یاد کرده اند.

تاریخ عرضه

مک‌بوک 15 اینچی با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر می‌تواند در بهار سال 2023 عرضه شود. بلومبرگمارک گورمن. کو گفته است که دستگاه 15 اینچی در سه ماهه دوم سال 2023 یا بعد از آن عرضه خواهد شد و راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش نیز معتقد است که در سال 2023 عرضه خواهد شد.

راهنمای بازخورد

درباره مک بوک ایر 15 اینچی سؤالی دارید یا می خواهید بازخورد خود را در مورد این راهنما ارائه دهید؟ اینجا برای ما ایمیل بفرستید

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا