بررسی تخصصی

مدیر عامل نتفلیکس برنامه های ارزان تر نتفلیکس را تایید کرد

تد ساراندوس، مدیر عامل نتفلیکس، امروز در جشنواره تبلیغاتی Cannes Lions تایید کرد که نتفلیکس در حال برنامه ریزی برای اجرای یک ردیف تبلیغاتی مقرون به صرفه تر برای جذب مشتریانی است که نمی خواهند قیمت اولیه 9.99 دلار را برای یک طرح بدون تبلیغات بپردازند. هالیوود ریپورتر).

مدیر عامل نتفلیکس برنامه های ارزان تر نتفلیکس را تایید کرد
هدف این طرح افرادی است که فکر می‌کنند نتفلیکس خیلی گران است و از تبلیغات اهمیتی نمی‌دهند، بدون اینکه هیچ تغییری برای سطوح موجود نتفلیکس برنامه‌ریزی شده باشد. ساراندوس گفت: «ما بخش بزرگی از مشتریان را کنار گذاشته‌ایم، که افرادی هستند که می‌گویند: «هی، نتفلیکس برای من خیلی گران است و من اهمیتی برای تبلیغات ندارم». ما در حال اضافه کردن یک ردیف تبلیغاتی هستیم؛ ما تبلیغاتی را به نتفلیکس آنطور که امروز می‌دانید اضافه نمی‌کنیم. ما برای افرادی که می‌گویند، “هی، من قیمت کمتری می‌خواهم و تبلیغات را تماشا می‌کنم” اضافه می‌کنیم. “

نتفلیکس در حال حاضر در حال مذاکره با شرکای فروش تبلیغاتی است، و در حالی که ساراندوس جزئیاتی را در مورد زمان عرضه سطح پشتیبانی از تبلیغات ارائه نکرده است، نتفلیکس در داخل به کارمندان گفته است که قصد دارد تا قبل از پایان سال 2022 راه اندازی شود.

طرح پایه نتفلیکس 9.99 دلار قیمت دارد و پخش 480p را ارائه می دهد، در حالی که طرح استاندارد برای وضوح 1080p قیمت 15.49 دلار دارد. گران‌ترین طرح Premium نتفلیکس، با قیمت 19.99 دلار در ماه، تنها سطحی است که پخش 4K HDR را ارائه می‌کند. نتفلیکس تنها سرویس استریم است که برای بهبود کیفیت پخش هزینه اضافی دریافت می کند و احتمالاً سطح پشتیبانی شده از تبلیغات کیفیت پخش مشابه با طرح اولیه را ارائه می دهد.

نتفلیکس علاوه بر ارائه یک ردیف تبلیغاتی، در حال برنامه ریزی برای سرکوب اشتراک گذاری حساب است. در برخی کشورها، نتفلیکس در حال آزمایش پرداخت اضافی برای کسانی است که حساب های نتفلیکس خود را با افراد خارج از خانواده خود به اشتراک می گذارند.

در سه ماهه اول سال 2022، نتفلیکس اعلام کرد که برای اولین بار در 10 سال گذشته مشترکین خود را از دست داده است. رشد درآمد “به میزان قابل توجهی کند شد”، که شرکت عامل آن را “تعداد زیادی از خانوارهایی که حساب های مشترک دارند” و “رقابت” می داند. نت‌فلیکس تخمین می‌زند که ۲۲۲ میلیون خانوار پرداخت‌کننده با ۱۰۰ میلیون خانوار دیگر که درآمدزایی ندارند، اشتراک‌گذاری می‌کنند. نتفلیکس تأیید کرده است که قصد دارد در آینده “کسب درآمد موثرتر از اشتراک گذاری چند خانواری” را اجرا کند.

سارانوس گفت که معتقد است نتفلیکس با تغییراتی که برنامه ریزی شده است می تواند به رشد خود بازگردد. او گفت: “ما مقیاس و سودآوری و جریان نقدی آزاد برای ادامه رشد این تجارت داریم.”

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا