بررسی تخصصی

آیفون 14 پلاس به عنوان نام واقعی مدل استاندارد 6.7 اینچی شایعه شده است

انتظار می‌رود اپل در رویداد 7 سپتامبر خود، چهار مدل جدید آیفون 14 را معرفی کند، از جمله یک مدل استاندارد 6.7 اینچی که در شایعات به طور گسترده‌ای از آن به عنوان “iPhone 14 Max” یاد می‌شود. با این حال، دستگاه ممکن است در نهایت نام دیگری داشته باشد.

قاب آیفون 14 پلاس
بر اساس عکسی از یک قاب آیفون ادعایی از اپل، به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر “Tommy Boi” مدل جدید 6.7 اینچی ممکن است در واقع به جای آن “آیفون 14 پلاس” نامیده شود. این باعث می‌شود که این مجموعه شامل آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون 14 پلاس 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی باشد.

البته، چنین عکسی را می توان به راحتی فتوشاپ کرد، اما نام «آیفون 14 پلاس» حتی اگر تقلبی باشد، همچنان امکان پذیر است. نام «آیفون 14 پلاس» می تواند به تمایز دستگاه از آیفون 14 پرو مکس کمک کند و روشن کند که این دستگاه علیرغم داشتن صفحه نمایش بزرگ 6.7 اینچی، از نظر مشخصات یک مدل حداکثر نیست.

اپل آخرین بار در سال 2017 از برند پلاس برای آیفون 8 پلاس استفاده کرد. از آن زمان، اپل از برند مکس برای بزرگ‌ترین آیفون‌های خود از جمله آیفون XS مکس، آیفون 11 پرو مکس، آیفون 12 پرو مکس و آیفون استفاده کرده است. 13 پرو مکس.

هنوز هم می توان به نفع نام “iPhone 14 Max” استدلال کرد، زیرا اپل فروش آیفون 14 و آیفون 14 مکس در کنار آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس مطمئناً یکپارچگی را ایجاد می کند. ما در نهایت باید منتظر بمانیم و ببینیم که اپل چه نام هایی را در رویداد خود تنها هفت روز دیگر معرفی می کند.

در مورد منبع، Tommy Boi به طور دقیق برخی از رنگ های جدید قاب آیفون اپل را در سال گذشته فاش کرد، اما مشخص نیست که آیا این قاب ها اصیل هستند یا کپی.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا