بررسی تخصصی

اپل عمر طولانی باتری و تشخیص خرابی را در دو تبلیغ جدید آیفون 14 ترویج می کند

اپل دو آگهی جدید را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است، یکی از آنها عمر باتری طولانی آیفون 14 پلاس را تبلیغ می کند و دیگری از آیفون 14 پرو برای برجسته کردن ویژگی تشخیص خرابی اپل استفاده می کند.

اولین تبلیغ یک دقیقه‌ای، «باتری برای مایل‌ها»، مردی را به تصویر می‌کشد که به آرامی در حال رانندگی یک تراکتور است که در حال یدک‌کشیدن کدو تنبل غول‌پیکر در امتداد جاده‌ای طولانی و مستقیم است که ظاهراً در میانه‌ی ناکجاآباد است. «دو مایل در ساعت» اثر لوداکریس در پس‌زمینه پخش می‌شود.

در جلوی فرمان او یک آیفون 14 پلاس نصب شده است که نقشه های اپل را اجرا می کند، که به او می گوید: «در 102 مایل، مستقیم ادامه دهید». پس از اینکه مرد برای مدت کوتاهی ابرویی را بالا می‌برد، این شعار ظاهر می‌شود: “طولانی‌ترین عمر باتری ما تا کنون. استراحت کنید، این آیفون 14 پلاس است.”

در آگهی دوم، «تست تصادف»، تست تصادف اتومبیل در آشیانه ای با آهنگ «دیگر نمی توانی به من صدمه بزنی» اثر جین چندلر انجام می شود. برخورد در حرکت آهسته اتفاق می افتد و یک ساختگی تست تصادف را دنبال می کند تا زمانی که وسیله نقلیه استراحت کند.

روی داشبورد آیفون 14 پرو نصب شده است که نمایشگری با آن نوشته شده است: «به نظر می‌رسد تصادف کرده‌اید». سپس این شعار می‌خواند: «تشخیص تصادف می‌تواند تصادف شدید خودرو را حس کند و به‌طور خودکار با 911 تماس بگیرد. استراحت کنید، این آیفون 14 پرو است».

در این مرحله، مشتریان علاقه مند به خرید یک آیفون جدید باید منتظر سری آیفون 15 باشند که انتظار می رود در ماه سپتامبر عرضه شود. تغییرات مختلفی برای آیفون‌های بعدی انتظار می‌رود، از جمله Dynamic Island برای همه مدل‌ها، USB-C به جای Lightning و لنز Periscope برای حداقل یکی از مدل‌های Pro. برای همه جزئیات، راهنمای اختصاصی آیفون 15 و آیفون 15 پرو را بررسی کنید.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا