بررسی تخصصی

iMac بزرگتر با نمایشگر حدود 32 اینچی در آزمایش اولیه گزارش شده است

اپل در حال آزمایش آی‌مک‌های بزرگ‌تر، از جمله مدلی با نمایشگر حدودا 32 اینچی است. بلومبرگمارک گورمن. در آخرین خود روشن کردن در خبرنامه، گورمن گفت که این iMac ها هنوز در مراحل اولیه توسعه هستند، بنابراین او انتظار ندارد تا اواخر سال 2024 یا در اولین نقطه در سال 2025 راه اندازی شوند.

iMac Pro 2022 27 و 24 iMac
گورمن قبلاً گفته بود که اپل در حال توسعه یک iMac بزرگتر با صفحه نمایش بیش از 30 اینچی است و اکنون مشخص کرده است که صفحه نمایش تقریباً همان اندازه 32 اینچی مانیتور پیشرفته Pro Display XDR اپل خواهد بود. Pro Display XDR که در دسامبر 2019 عرضه شد، دارای وضوح 6K برای محتوای با کیفیت رتینا است و قیمت آن از 4999 دلار شروع می شود.

اپل در چند سال گذشته تولید iMac 27 اینچی و iMac Pro مبتنی بر اینتل را متوقف کرد و هنوز یک iMac با صفحه نمایش بزرگتر با تراشه سیلیکونی اپل به عنوان جایگزین عرضه نکرده است. در عوض، اپل صفحه نمایش 27 اینچی استودیو را ارائه می دهد که می تواند به مک استودیو یا مک دیگری با سیلیکون اپل متصل شود، اما این یک راه حل همه کاره مانند iMac نیست.

در حال حاضر، آی مک 24 اینچی تنها کامپیوتر همه کاره ای است که توسط اپل فروخته می شود. مدل فعلی با تراشه M1 در آوریل 2021 عرضه شد و گورمن انتظار دارد یک مدل به روز شده با تراشه M3 سریعتر تا اوایل سال آینده عرضه شود. تمام تراشه‌های سیلیکونی فعلی اپل بر اساس فرآیند 5 نانومتری TSMC تولید می‌شوند، در حالی که انتظار می‌رود تراشه M3 برای بهبود عملکرد و بهره‌وری انرژی، به فرآیند 3 نانومتری منتقل شود.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا