بررسی تخصصی

نتفلیکس 1.3 میلیون مشترک آمریکایی و کانادایی را در سه ماهه دوم 2022 از دست داد

بر اساس داده های جدیدی که امروز در جریان تماس های درآمدی این شرکت به اشتراک گذاشته شد، نتفلیکس در سه ماهه دوم سال 2022، 1.3 میلیون مشترک را در ایالات متحده و کانادا از دست داد. نتفلیکس 73.28 میلیون عضو پرداختی در طول سه ماهه داشته است که از 74.58 میلیون در سه ماهه اول سال 2022 کمتر است.

نتفلیکس 1.3 میلیون مشترک آمریکایی و کانادایی را در سه ماهه دوم 2022 از دست داد
با اضافه شدن مشترکین در برخی مناطق دیگر، نتفلیکس در کل 970000 مشترک در سراسر جهان کاهش داد. این بیش از 200000 مشتری است که در سه ماهه اول 2022 از دست داده است، اما در نهایت یک برد است زیرا نتفلیکس انتظار داشت تا 2 میلیون مشترک را از دست بدهد.

نتفلیکس قیمت های خود را افزایش داده است که منجر به رویگردانی برخی از مشتریان از این سرویس شده است. در ژانویه، نتفلیکس قیمت تمام برنامه های خود را افزایش داد. طرح تعریف استاندارد اولیه از 8.99 دلار به 9.99 دلار، طرح استاندارد HD از 13.99 دلار به 15.49 دلار و طرح 4K از 17.99 دلار به 19.99 دلار رسید.

علیرغم از دست دادن مشترکین ایالات متحده، درآمد سالانه 9 درصد افزایش یافته است، که نتفلیکس می گوید نتیجه مستقیم افزایش متوسط ​​درآمد هر عضویت است. در سه ماهه سوم سال 2022، نتفلیکس انتظار دارد یک میلیون مشترک اضافه کند.

نتفلیکس دلیل از دست دادن مشترکان خود را پذیرش تلویزیون متصل، اشتراک گذاری حساب و رقابت می داند و برای ادامه بهبود رشد درآمد، این شرکت می گوید که بر روی درآمدزایی در حال توسعه تمرکز کرده است.

یک ردیف تبلیغاتی با قیمت پایین‌تر در دست ساخت است و قرار است در اوایل سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی شود، و این طرح کم‌هزینه می‌تواند برخی از مشترکانی را که نتفلیکس را به دلیل افزایش هزینه‌ها رها کرده‌اند، جذب کند. نت‌فلیکس می‌گوید که برای کسب درآمد از بیش از ۱۰۰ میلیون خانواری که «در حال حاضر از نتفلیکس لذت می‌برند، اما مستقیماً برای آن پول پرداخت نمی‌کنند، کار می‌کند».

هدف این شرکت یافتن یک «پیشنهاد اشتراک‌گذاری با استفاده آسان» است که می‌تواند در سال 2023 عرضه شود. در حال حاضر، نتفلیکس در حال آزمایش هزینه 3 دلاری برای اضافه کردن یک خانواده اضافی به طرح نتفلیکس در آمریکای لاتین است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا