بررسی تخصصی

آیا آی‌مک 24 اینچی جدید در سال 2023 عرضه می‌شود؟ آنچه تاکنون می دانیم

اپل در سال 2021 آی مک 24 اینچی را با ماشین بازطراحی شده با مجموعه ای از رنگ های روشن و تراشه جدید M1 معرفی کرد. از زمان اولین عرضه خود در سال 2021، اپل آی‌مک کوچک‌تر را به‌روزرسانی نکرده است و خط آی‌مک کاملاً فراموش شده است، اما شایعات حاکی از آن است که یک آی‌مک 24 اینچی جدید در دست ساخت است.

سلام تیم کوک آی مک
این راهنما همه چیزهایی را که تاکنون در مورد آی‌مک 24 اینچی آینده می‌دانیم، برجسته می‌کند.

طرح

ما انتظار هیچ تغییری در طراحی خارجی در آی‌مک 24 اینچی نداریم، شایعات حاکی از آن است که از همان صفحه نمایش 24 اینچی و همان گزینه‌های رنگ روشن استفاده خواهد کرد. iMac در رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی، صورتی، بنفش، آبی و نقره‌ای عرضه می‌شود و تاکنون هیچ نشانه‌ای مبنی بر برنامه‌ریزی اپل برای اضافه کردن رنگ‌های جدید وجود نداشته است.

ایمک صورتی قرمز
آی‌مک دارای پشتی با رنگ روشن با رنگ ملایم‌تر از همان سایه برای جلو، همراه با پایه همسان است. همه مدل‌ها دارای لوازم جانبی مشابه هستند، از جمله ماوس، صفحه کلید و کابل. حاشیه‌های ضخیمی در اطراف نمایشگر iMac وجود دارد، از جمله یک چانه ضخیم که سال‌ها یکی از اصلی‌ترین موارد طراحی آی‌مک بوده است.

در حالی که هیچ تغییر داخلی انتظار نمی رود، اپل می تواند طراحی داخلی را تا حدودی تغییر دهد تا فناوری تراشه به روز شده را در خود جای دهد. همچنین ممکن است یک فرآیند ساخت جدید برای استند وجود داشته باشد که می تواند نشان دهنده تغییرات جزئی طراحی در ظاهر یا عملکرد غرفه باشد. به عنوان مثال، استودیو نمایشگر دارای پایه ای با قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب است، بنابراین اپل احتمالاً می تواند گزینه تنظیم ارتفاع را به iMac آینده اضافه کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد iMac فعلی، ما یک جمع بندی اختصاصی داریم.

چیپس

انتظار می‌رود که یک آی‌مک 24 اینچی به‌روزرسانی‌شده از تراشه نسل بعدی M3 استفاده کند که از تراشه فعلی M2 پیروی می‌کند. تراشه M3 بر اساس فرآیند 3 نانومتری TSMC ساخته خواهد شد و بهبودهای قابل توجهی در قدرت و کارایی به همراه خواهد داشت.

ویژگی m3 مشکی
یک آی‌مک با تراشه M3 نسبت به مدل تراشه M1 2021، چه از نظر CPU و چه GPU، بهبود عملکرد قابل توجهی را شاهد خواهد بود.

زمان‌بندی راه‌اندازی

طبق گفته‌ها، یک آی‌مک 24 اینچی جدید در «مرحله پیشرفته توسعه» قرار دارد بلومبرگمارک گورمن. این می تواند در نیمه دوم سال 2023 عرضه شود و با توجه به اینکه هیچ تغییری در طراحی وجود ندارد، احتمالاً آماده عرضه است و منتظر می ماند تا اپل تراشه های جدید M3 را آماده کند.

یک آی مک بزرگتر

همراه با آی‌مک 24 اینچی تازه‌سازی‌شده، اپل ممکن است برنامه‌هایی برای یک آی‌مک پرو با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر داشته باشد، اما شایعات در مورد چنین دستگاهی متفاوت است. iMac 27 اینچی در مارس 2022 متوقف شد و در نهایت با Mac Studio و نمایشگر استودیوی مشابه جایگزین شد.

صحبت از یک «آی‌مک پرو» با تراشه‌های M3 Pro و M3 Max بود که در کنار آی‌مک 24 اینچی فروخته می‌شد، اما از سال گذشته چیز زیادی در مورد آن نشنیده‌ایم.

راهنمای بازخورد

درباره آی‌مک 24 اینچی آینده سؤالی دارید یا می‌خواهید درباره این راهنما بازخورد ارائه دهید؟ اینجا برای ما ایمیل بفرستید

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا