بررسی تخصصی

چگونه از نوار منوی مک خود به ChatGPT دسترسی پیدا کنید

چت ربات ChatGPT OpenAI نسل جدیدی از قابلیت های هوش مصنوعی مکالمه ای را ارائه می دهد که نوید تغییر اساسی چشم انداز فناوری و نحوه کار افراد را می دهد. در اینجا نحوه دسترسی مستقیم به آن از نوار منوی Mac خود آورده شده است.

ChatGPT on App Store Feature - چگونه از نوار منوی مک خود به ChatGPT دسترسی پیدا کنید
ChatGPT یک مدل زبان نسل بعدی است که برای درک و ایجاد پاسخی شبیه انسان به ورودی زبان طبیعی طراحی شده است. با استفاده از نوعی هوش مصنوعی به نام یادگیری عمیق، ChatGPT متنی را تولید می کند که شبیه آنچه یک انسان ممکن است بگوید.

ChatGPT بر روی مجموعه بزرگی از متون به هم پیوسته از اینترنت آموزش داده شده است، که به آن اجازه می‌دهد به طیف گسترده‌ای از سوالات پاسخ دهد و پاسخ‌های منسجمی به انواع مختلف درخواست‌ها ایجاد کند.

به همین دلیل است که مایکروسافت چت ربات Bing GPT خود را با آخرین به روز رسانی ویندوز 11 به نوار وظیفه اضافه کرده است و چرا گوگل قصد دارد سرویس هوش مصنوعی مکالمه آزمایشی Bard خود را در جستجوی گوگل ادغام کند.

متأسفانه، اپل یک سرویس چت بات مشابه ChatGPT ندارد و هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه این شرکت به زودی یکی از این ربات ها را راه اندازی خواهد کرد وجود ندارد، بنابراین ادغام macOS به احتمال زیاد راه های دیگری وجود ندارد. با این حال، به لطف یک توسعه دهنده، امکان تعامل با ChatGPT مستقیماً از نوار منوی مک شما وجود دارد.

macgpt app info - چگونه از نوار منوی مک خود به ChatGPT دسترسی پیدا کنید


MacGPT که توسط Jordi Bruin توسعه داده شده است، یک دانلود رایگان است که همه گزینه‌های موجود در وب‌سایت ChatGPT را بازتولید می‌کند و آن‌ها را در یک برنامه کوچک مرتب مک در دسترس قرار می‌دهد. از داخل رابط MacGPT می توانید مکالمات جدیدی را با چت بات شروع کنید و مکالمات قدیمی را از سر بگیرید.
شیشه آیفون 14 دارای دوام برابر با آیفون 13 است
>

در تنظیمات برنامه، گزینه ای وجود دارد که پنجره MacGPT را همیشه در بالای صفحه قرار می دهد، بنابراین روی پنجره های دیگر شناور می شود. همچنین می توانید یک میانبر صفحه کلید ضبط کنید که پنجره چت را راه اندازی می کند.

macgpt - چگونه از نوار منوی مک خود به ChatGPT دسترسی پیدا کنید


این برنامه حتی یک نماد مغزی مناسب را به نوار منوی مک شما اضافه می‌کند، بنابراین می‌توانید برنامه دیگری را در حالت تمام صفحه داشته باشید و همچنان بتوانید به ChatGPT دسترسی داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که منبع اطلاعاتی غنی تنها با یک کلیک، هر کاری که انجام می‌دهید، باقی می‌ماند.

chatbot response - چگونه از نوار منوی مک خود به ChatGPT دسترسی پیدا کنید


MacGPT و وب‌سایت ChatGPT تنها راه‌های دسترسی به ربات‌های گفتگوی هوش مصنوعی در دستگاه‌های اپل شما نیستند. مایکروسافت اخیراً اپلیکیشن‌های جدید بینگ، اسکایپ و اج را برای آیفون و آی‌پد عرضه کرده است که همگی از قابلیت‌های جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر چت برخوردارند. با این حال، تا زمان نگارش، این برنامه‌ها فقط در یک ظرفیت پیش‌نمایش برای کسانی که در تجربه پیش‌نمایش Bing هستند در دسترس هستند و یک لیست انتظار وجود دارد.
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا