بررسی تخصصی

AirCard پشتیبانی من را با یک کارت ویزیت دیجیتال و موارد دیگر ترکیب می کند

شرکت لوازم جانبی فناوری Rolling Square در حال پایان دادن به کمپین موفقیت آمیز Kickstarter برای AirCard، یک کارت ویزیت دیجیتالی مبتکرانه Find My است که تاکنون بیش از 700000 دلار جمع آوری کرده است. مانند چند ردیاب Find My دیگر مانند Eufy SmartTrack Card، Rolling Square’s AirCard دستگاهی به اندازه کارت نازک است که برای حمل در کیف پول در نظر گرفته شده است که می تواند از شبکه Find My اپل متشکل از صدها میلیون دستگاه استفاده کند تا به شما کمک کند ردیابی کنید. کیف پولتان.

کیف پول aircard
علاوه بر ردیابی موقعیت مکانی، AirCard از سایر ویژگی‌های Find My‌ مانند یادآوری‌ها و بلندگوی 105 دسی‌بلی پشتیبانی می‌کند که به شما کمک می‌کند زمانی که نسبتاً نزدیک هستید، موقعیت مکانی آن را محدود کنید، اگرچه ویژگی یافتن دقیق AirTags برای AirCard و سایر موارد در دسترس نیست. -پارتی ردیاب‌های من را پیدا کن.

یک حالت گمشده پیشرفته برای AirCard همچنین می‌تواند به اتحاد مجدد شما با کیف پولتان کمک کند، حتی در صورت عدم موفقیت Find My‌، با یک کد QR روی AirCard که به هر کسی که کیف شما را پیدا می‌کند این امکان را می‌دهد تا کارت را اسکن کند تا اطلاعات تماس شما را به دست آورد.

حالت از دست دادن کارت هوایی
فراتر از ویژگی های Find My، AirCard همچنین می تواند به عنوان یک کارت ویزیت دیجیتال از طریق کد NFC و QR عمل کند و به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی اطلاعات تماس خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و تنها با ضخامت 2.2 میلی متر (در حدود 1.6 ضخامت کارت های اعتباری معمولی) )، حجم زیادی به کیف پول شما اضافه نمی کند.

بدنه اصلی کارت از آلومینیوم با ماشینکاری CNC با پنل شیشه ای مقاوم ساخته شده است تا سیگنال های بلوتوث را به بهترین شکل ممکن انتقال دهد. خود AirCard همچنین می تواند به عنوان یک مسدود کننده RFID مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین اگر آن را در بیرونی ترین سمت کیف پول خود قرار دهید، می تواند به محافظت از کارت های دیگر شما در برابر اسکیم شدن کمک کند.

وقتی صحبت از عمر باتری به میان می‌آید، Rolling Square می‌گوید AirCard تا 30 ماه دوام می‌آورد، اما نمی‌توان آن را دوباره شارژ کرد. هنگامی که باتری کارت شما تمام شد، Rolling Square یک کد کوپن برای 50٪ تخفیف برای کارت جدید برای شما ارسال می کند. سپس می‌توانید AirCard مصرف‌شده را برای استفاده مجدد از مؤلفه به Rolling Square برگردانید یا آن را برای ادامه استفاده از کارت ویزیت دیجیتال و قابلیت‌های اسکن کد QR برای یافتن بدون نیاز به باتری نگه دارید.

ایر کارت آیفون
کمپین Kickstarter برای AirCard بیش از یک هفته دیگر به پایان می رسد و انتظار می رود محموله ها در ماه آگوست آغاز شود. قیمت گذاری اولیه برای یک AirCard منفرد از 27 یورو یا حدود 30 دلار در ایالات متحده به همراه حمل و نقل در دسترس است، با بسته های چندگانه مختلف با کاهش قیمت هر واحد.

در حالی که کمپین‌های سرمایه‌گذاری جمعی می‌توانند برخی از خطرات عدم انجام تعهدات را به همراه داشته باشند، Rolling Square بیش از دوازده کمپین را از طریق Kickstarter و Indiegogo اجرا کرده است که به نظر می‌رسد تا حد زیادی انتظارات را برآورده کرده‌اند و احتمالاً تاخیرهای جزئی در برنامه‌های حمل و نقل داشته‌اند.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با Kickstarter و Rolling Square است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا