بررسی تخصصی

AirPods و AirPods Max جدید در سال 2024 راه اندازی می شوند، AirPods Pro به روز شده در سال 2025 عرضه می شود

طبق گفته‌های اپل، اپل قصد دارد از سال آینده تغییرات اساسی در خط تولید AirPods خود را آغاز کند بلومبرگمارک گورمن.

AirPods و AirPods Max جدید در سال 2024 راه اندازی می شوند، AirPods Pro به روز شده در سال 2025 عرضه می شود
ایرپادهای استاندارد و ایرپاد مکس در سال 2024 به روز خواهند شد، در حالی که ایرپاد پرو در سال 2025 به روز خواهند شد. برای ایرپاد و ایرپاد پرو، اپل طراحی هدفون و قاب گوشی را به روز می کند و در عین حال کیفیت صدا را نیز بهبود می بخشد.

زمانی که ایرپادها به روز شوند، اپل نسل دوم و نسل سوم را حذف می کند و به جای آن دو مدل نسل چهارم را با قیمت های متفاوت عرضه می کند.

هر دو مدل نسل چهارم ایرپاد شبیه تلفیقی بین ایرپادهای فعلی و ایرپاد پرو هستند و اپل پایه های کوتاه تری را معرفی کرده است. نسخه بالاتر ایرپادهای استاندارد دارای قابلیت حذف نویز فعال خواهد بود، قابلیتی که تاکنون به AirPods Pro و AirPods Max محدود شده است.

تناسب “بهبود” خواهد شد، اما مشخص نیست که آیا اپل قصد دارد نوک گوش سیلیکونی اضافه کند. در مورد کیس، بلندگوهایی برای Find My Alerts، شبیه به AirPods Pro فعلی، و یک درگاه شارژ USB-C خواهد داشت.

AirPods Max به جای درگاه لایتنینگ، یک پورت USB-C را برای مقاصد شارژ قرار می‌دهد و اپل نیز رنگ‌های جدیدی را عرضه خواهد کرد. هیچ ویژگی قابل توجه دیگری در حال حاضر انتظار نمی رود.

در سال 2025، AirPods Pro با طراحی جدید و تراشه سریع‌تر به‌روزرسانی می‌شود، به‌علاوه این هدفون‌ها می‌توانند برخی از ویژگی‌های سلامت شنوایی که قبلا شایعه شده بود را دریافت کنند. شایعات حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی عملکردی است که به AirPods Pro اجازه می دهد داده های شنوایی را جمع آوری کند و بهتر به عنوان جایگزین سمعک عمل کند.

هنوز اطلاعات روشنی در مورد اینکه چه زمانی در سال‌های 2024 و 2025 ممکن است شاهد به‌روزرسانی ایرپاد باشیم، وجود ندارد، اما اپل معمولاً در نیمه دوم سال و با عرضه آیفون‌های جدید، مدل‌های جدیدی را معرفی می‌کند. گورمن می گوید که ایرپادها «آخر سال آینده» و ایرپاد مکس «در اواخر سال آینده» وارد بازار خواهند شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا