بررسی تخصصی

ویدئو: AirPods Pro 2 در مقابل Bose QuietComfort II

اپل در 23 سپتامبر به طور رسمی نسخه نسل دوم AirPods Pro را با معرفی به روز شده حذف نویز فعال، شفافیت تطبیقی، صدا بهبود یافته و موارد دیگر معرفی کرد. درست در همان زمان، Bose هدفون های جدید QuietComfort II را با بسیاری از ویژگی های مشابه معرفی کرد، بنابراین فکر کردیم که این دو را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم کدام یک دارای لبه هستند.

هم QuietComfort II و هم AirPods Pro دارای طراحی داخل گوش با نوک‌های سیلیکونی هستند، اما هدفون‌های QuietComfort II بدنه کوتاه و ضخیم دارند تا بدنه‌ای گرد با ساقه مانند AirPods Pro.

AirPods Pro‌ 2 تناسب بسیار خوبی دارد، بنابراین رقابت برای QuietComfort II سخت است، اما در گوش حرکت نمی‌کنند و احساس امنیت می‌کنند. البته تناسب بیشتر به ترجیحات شخصی بستگی دارد، اما ما متوجه شدیم که AirPods Pro 2 مناسب‌تر است و پوشیدن آن‌ها را راحت‌تر می‌کند.

کیفیت صدا برای هدفون های QuietComfort II خارج از جعبه خنثی است، اما یک برنامه EQ وجود دارد که می توان از آن برای تنظیم صدا استفاده کرد، چیزی که در AirPods Pro 2 موجود نیست. این برنامه همچنین امکان جفت شدن با چندین دستگاه (از قبل در دسترس) را می دهد. با AirPods) و امکان سفارشی سازی ویژگی ANC را فراهم می کند.

در مورد حذف نویز فعال، AirPods Pro 2 برنده می شود. ANC در ایربادهای QuietComfort II مشکلی ندارد، اما به خوبی AirPods Pro ANC نیست. اپل همچنین شفافیت را بهتر انجام می دهد، به خصوص با شفافیت تطبیقی ​​جدید که می تواند صداهای بلند مانند آژیر را بدون قطع کردن صدای پس زمینه کاهش دهد.

هدفون های QuietComfort II دارای یک جعبه شارژ هستند، اما به طور قابل توجهی بزرگتر از کیف شارژ MagSafe است که با AirPods Pro 2 عرضه می شود. خود هدفون ها تقریباً شش ساعت دوام می آورند، مانند AirPods Pro 2، اما قاب شارژ فقط اضافه می کند. 18 ساعت باتری، در حالی که قاب شارژ AirPods Pro 2 تا 24 ساعت عمر باتری اضافی اضافه می کند که در مجموع 30 ساعت در مقابل 24 ساعت برای QuietComfort II اضافه می کند.

اپل AirPods Pro 2 را با قیمت 250 دلار به فروش می رساند، در حالی که QuietComfort II از Bose با قیمت 299 دلار، بنابراین در یک گروه قیمتی عمومی قرار دارند. یکی از نکات مثبت QuietComfort II – آنها در رنگ مشکی هستند. اپل هنوز هم AirPods Pro خود را فقط در رنگ سفید می‌فروشد و هیچ گزینه مشکی برای کسانی که رنگ شیک‌تری را ترجیح می‌دهند در دسترس نیست.

برای مقایسه کنار هم از AirPods Pro و QuietComfort II حتما ویدیوی کامل بالا را تماشا کنید و نظر خود را در نظرات با ما در میان بگذارید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا