بررسی تخصصی

AirPods Pro با بررسی USB-C: تغییرات سخت افزاری اندک، اما ویژگی های نرم افزار مفید iOS 17

اپل در رویداد آیفون 15 هفته گذشته خود، نسل دوم AirPods Pro به روز شده را با قاب شارژ USB-C، مقاومت اضافی در برابر گرد و غبار و پشتیبانی از صدای بدون افت با هدست ویژن پرو آینده اپل معرفی کرد. اپل همچنان آنها را به عنوان نسل دوم AirPods Pro طبقه بندی می کند و قاب USB-C را جداگانه نمی فروشد.

AirPods USB C Port Red Triad
AirPods Pro به روز شده از هفته گذشته برای سفارش در دسترس بوده است و از جمعه به دست مشتریان می رسد و در فروشگاه ها عرضه می شود. پیش از موعد، رسانه‌های منتخب و کانال‌های YouTube اولین برداشت‌ها را از هدفون‌های به‌روز شده به اشتراک گذاشته‌اند.

نظرات کمی در مورد تغییرات سخت افزاری وجود دارد، با اکثر بررسی ها موافق هستند که دلیل کمی برای ارتقاء کاربران نسل دوم AirPods Pro وجود دارد. USB-C یک افزودنی مناسب است، مقاومت اضافی در برابر گرد و غبار مورد استقبال قرار می گیرد و پشتیبانی صوتی بدون اتلاف تا زمانی که Vision Pro در اوایل سال 2024 در ایالات متحده عرضه شود قابل آزمایش نیست.

iOS 17 چندین ویژگی را به همه نسل دوم AirPods Pro اضافه می کند، از جمله Adaptive Audio، Conversation Awareness و Personalized Volume. به خاطر داشته باشید که این ویژگی‌های نرم‌افزاری در نسل دوم AirPods Pro که در سپتامبر 2022 منتشر شد نیز موجود است، بنابراین برای استفاده از آنها نیازی به به‌روزرسانی به مدل USB-C نیست.

آستانهکریس ولش در مورد صدای تطبیقی:

منظور از Adaptive Audio حالت تنظیم و فراموش کردن آن است که حذف فعال نویز و شفافیت را با هم ترکیب می‌کند و در صورت لزوم، حواس‌پرتی‌های بلند را لغو می‌کند و در عین حال به شما کمک می‌کند در محیط خود حضور داشته باشید. در تجربه‌ای که تاکنون داشته‌ام، این ویژگی به ندرت محیط اطراف من را به اندازه حالت حذف کامل نویز لغو می‌کند (من از آن در هواپیما استفاده نمی‌کنم)، اما آنقدر صدای بیرون را کاهش می‌دهد که موسیقی من را از بین نبرد – حتی در حجم های پایین تر از نظر من تا اینجای کار، اساساً این یک نسخه حتی هوشمندتر از شفافیت تطبیقی ​​است که اپل با AirPods Pro سال گذشته معرفی کرد.

TechCrunchبرایان هیتر درباره آگاهی از مکالمه:

هوشیاری مکالمه افزوده خوبی است. از ترکیبی از سنسورهای مختلف برای تعیین زمان صحبت کردن شما استفاده می کند. این شامل موارد واضحی مانند میکروفن داخلی، همراه با عناصر شگفت‌انگیزتر مانند شتاب‌سنج است، که لرزش را تشخیص می‌دهد تا تشخیص دهد که شما در واقع کسی هستید که صحبت می‌کنید، بدون اینکه نیازی به استفاده از چیزی مانند تشخیص صدا باشد. وقتی این کار فعال می‌شود، صدا شروع به کاهش می‌کند و در هنگام صحبت کردن از مسیر شما خارج می‌شود.

من تحت تاثیر تشخیص قرار گرفتم. وقتی مثلاً سرفه کردم، خمیازه کشیدم یا گلویم را صاف کردم، تحریک نشد. با این حال، وقتی شروع به صحبت کردم، موسیقی شروع به پایین آمدن کرد. برای مدت زمان مشخصی پایین نمی ماند. این شرکت می گوید که برای تعیین چنین مواردی بر الگوریتمی تکیه دارد. عوامل شامل مدت زمانی است که شما در حال صحبت هستید، بنابراین وقفه در مکالمه با پایان یک اشتباه اشتباه گرفته نمی شود.

خیابانJacob Krol در مورد صدای تطبیقی ​​و آگاهی مکالمه:

تقریباً جادویی به نظر می رسد زیرا همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند. به عنوان مثال، با نشستن در لابی هتل شلوغ، با سر و صدای پس زمینه و پچ پچ مشتریان دیگر در آن نزدیکی روبرو خواهید شد. هنگامی که من Adaptive را درگیر کردم، شدت نویز را کاهش می دهد و با پخش موسیقی، همه چیز بسیار ضعیف می شود. اگر صدای بلندتری ظاهر شود، مانند چرخ دستی که در فضا رانده می شود، آن را در زمان واقعی پردازش می کند و به طور خاص آن را پایین می آورد.

بیایید یک سناریوی محتمل‌تر یا رایج‌تر را در نظر بگیریم – من با AirPods Pro در آپارتمانم قدم می‌زنم و با Adaptive روشن به موسیقی گوش می‌دهم. این سیستم تهویه مطبوع من را کاهش می دهد، مشابه عملکرد ANC، اما می توانم صدای ضربه ضعیفی را در درب خود بشنوم زیرا منتظر بسته ای از FedEx هستم. در را باز می کنم و به لطف روشن شدن Conversation Awareness، می توانم شروع به صحبت کنم و AirPods Pro به طور خودکار به حالت شفافیت می رود.

معکوسریموند وانگ در جلد شخصی:

ولوم شخصی‌شده از یادگیری ماشینی برای تنظیم خودکار صدا فقط برای گوش‌های شما استفاده می‌کند. اپل می‌گوید که حجم شخصی‌شده با «شرایط محیطی و انتخاب حجم» در طول زمان تعیین می‌شود. من در طول یک هفته آزمایش متوجه هیچ تنظیم معنی‌داری حجم صدا نشدم، بنابراین آن را خاموش کردم.

فیلم های

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا