بررسی تخصصی

AirPods تجربه صوتی شخصی را دوباره تعریف می کند

برای ادامه بهبود تجربه صوتی شخصی، حجم شخصی شده از یادگیری ماشین برای درک شرایط محیطی و ترجیحات گوش دادن در طول زمان برای تنظیم خودکار تجربه رسانه استفاده می کند.

برای یک روش جدید باورنکردنی برای تعامل با افراد نزدیک در حالی که از AirPods Pro (نسل دوم) استفاده می کنند، کاربران می توانند به سادگی شروع به صحبت کنند و آگاهی از مکالمه صدا را کاهش می دهد و صداهای جلوی کاربر را افزایش می دهد و در عین حال نویز پس زمینه را کاهش می دهد.

علاوه بر این، حرکت بین دستگاه‌های اپل با AirPods با به‌روزرسانی‌ها آسان‌تر می‌شود سوئیچینگ خودکار. اکنون، زمان اتصال بین دستگاه‌های اپل کاربر به‌طور قابل‌توجهی سریع‌تر و قابل اطمینان‌تر است، و انتقال از یک پادکست مورد علاقه در iPhone به یک تماس کاری در مک را بدون مشکل‌تر می‌کند.

برای راحتی بیشتر، استفاده از AirPods در تماس ها با یک ابزار جدید بهبود یافته است نادیده گرفتن یا لغو صامت کردن در AirPods Pro (نسل اول و دوم)، AirPods (نسل سوم) و AirPods Max قابل استفاده است. کاربران می‌توانند ساقه یا Digital Crown در AirPods Max را فشار دهند تا به سرعت خود را بی‌صدا یا بی‌صدا کنند، بنابراین انجام چند کار بدون زحمت است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا