بررسی تخصصی

مرکز خرید کاملا جدید اپل یاس اکنون در ابوظبی افتتاح شده است

مرکز خرید کاملا جدید اپل یاس اکنون در ابوظبی افتتاح شده است

مرکز خرید کاملاً جدید اپل یاس این پنجشنبه، 3 فوریه، در مقصد خرید شلوغ ابوظبی افتتاح شد. تقریباً دو برابر اندازه مکان اصلی که در سال 2015 افتتاح شد، این فروشگاه به عنوان فضایی تجسم شده برای مشتریان برای مرور آخرین محصولات و خدمات اپل، دریافت بهترین پشتیبانی از اعضای تیم آگاه و شرکت در جلسات رایگان Today at Apple عمل می کند.

Deirdre O’Brien، معاون ارشد خرده فروشی + مردم اپل گفت: “با افتتاح مرکز تجاری Apple Yas Mall، تیم ما آماده استقبال بیشتر از جامعه بسیار متنوع و خلاق ابوظبی در این فضای زیبای جدید است.” ما مشتاقانه منتظر هستیم تا بهترین‌های اپل را به امارات متحده عربی بیاوریم و تاریخ خود را در منطقه توسعه دهیم.»

این فروشگاه که در گوشه‌ای عالی در میدان شهر مرکز خرید قرار دارد، نمای بیرونی شیشه‌ای منحنی خیره‌کننده دارد و بیش از 150 فوت شیشه را در سرتاسر ویترین فروشگاه ادغام می‌کند. کف‌ها و سقف‌های چوبی Bianco Cristal در سرتاسر فضا مورد استفاده قرار می‌گیرند، شبیه به مواد مشابه موجود در دیگر فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان. نور طبیعی به راحتی با دو نورگیر بزرگ که مستقیماً بالای شش درخت فیکوس نیتیدا قرار دارند به داخل جریان می یابد. بازدیدکنندگان دیوار ویدیویی مستقل و انجمن را در مرکز فروشگاه می‌بینند که محل برگزاری جلسات رایگان Today at Apple است. این جلسات روزانه که توسط Apple Creative Pros هدایت می‌شوند، الهام‌بخش خلاقانه ارائه می‌دهند، مهارت‌های عملی را آموزش می‌دهند و به شرکت‌کنندگان کمک می‌کنند محصولات خود را بیشتر پیش ببرند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا