بررسی تخصصی

روز پرایم آمازون: آی‌پدهای اپل با قیمت‌های کم‌کمترین، فقط از 249.99 دلار شروع می‌شوند

قیمت‌های کم سابقه جدید در آمازون برای هر دو نسل نهم و دهم آی‌پد ظاهر شده است که نشان‌دهنده جدیدترین جفت معاملاتی است که در روز پرایم امسال رخ داده است.

روز پرایم آی پدتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

آیپد نسل نهم

آمازون با نسل نهم آیپد ۲۰۲۱، مدل وای فای ۶۴ گیگابایتی را برای آن در نظر گرفته است 249.99 دلار، از 329.00 دلار کاهش یافته است که با پایین ترین قیمت قبلی این تبلت مطابقت دارد. مدل 256 گیگابایتی وای فای به فروش می رسد 389.99 دلار، از 479.00 دلار کاهش یافته است و این یک رکورد جدید قیمت پایین است.

آیپد نسل دهم

برای آی‌پد نسل دهم جدیدتر ۲۰۲۲، آمازون قیمت‌های جدید و کم‌مصرف را برای هر دو مدل Wi-Fi معرفی می‌کند. تبلت 64 گیگابایتی وای فای برای 379.99 دلارکاهش از 449.00 دلار؛ و تبلت 256 گیگابایتی وای فای برای آن موجود است 529.99 دلار، از 599.00 دلار کاهش یافته است. هر دو قیمت پایین قبلی را بیش از 20 دلار شکست دادند.

به یاد داشته باشید که برای دریافت معاملات Prime Day به عضویت Amazon Prime نیاز دارید. تو می توانی برای Prime در آمازون ثبت نام کنید اگر هنوز سرویس را ندارید

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا