بررسی تخصصی

اپل در حال برنامه‌ریزی پاسخ‌های امنیتی سریع جدید برای iPhone، iPad و Mac برای رفع مشکل بارگذاری وب‌سایت است.

در یک سند پشتیبانی که امروز منتشر شد، اپل اعلام کرد که از مشکلی آگاه است که در آن پاسخ‌های امنیتی سریع اخیر منتشر شده برای iOS 16.5.1، iPadOS 16.5.1 و macOS 13.4.1 ممکن است از نمایش صحیح برخی از وب‌سایت‌ها جلوگیری کند.

ویژگی پاسخ سریع امنیتی 1
پاسخ‌های امنیتی سریع تحت تأثیر به‌عنوان iOS 16.5.1 (a)، iPadOS 16.5.1 (a) و macOS 13.4.1 (a) برچسب‌گذاری شده‌اند. اپل گفت که پاسخ های امنیتی سریع جدید با پسوند (b) به زودی برای رفع این مشکل در دسترس خواهد بود. کاربرانی که نمی‌خواهند منتظر بمانند، می‌توانند نسخه‌های (a) را با دنبال کردن مراحلی که اپل در زیر توضیح داده است، حذف نصب کنند.

iPhone یا iPad: تنظیمات > درباره > نسخه iOS را باز کنید، سپس روی «Remove Security Response» ضربه بزنید. برای تایید روی Remove ضربه بزنید.

Mac: منوی Apple > About this Mac را انتخاب کنید، سپس روی More Information کلیک کنید. در macOS، روی دکمه Info (i) در کنار شماره نسخه کلیک کنید. روی Remove and Restart کلیک کنید، سپس برای تایید کلیک کنید.

Rapid Security Responses به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بدون نیاز به نصب به‌روزرسانی کامل نرم‌افزار، رفع‌های امنیتی را به کاربران iPhone، iPad و Mac ارائه می‌دهند. به‌روزرسانی‌هایی که دیروز منتشر شدند، آسیب‌پذیری WebKit را که به طور فعال مورد سوء استفاده قرار می‌گرفت، برطرف می‌کردند، اما برخی از کاربرانی که به‌روزرسانی‌ها را نصب کردند، متعاقباً نتوانستند برخی از وب‌سایت‌ها را بارگیری کنند.

(از طريق: آقای مکینتاش)

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا