بررسی تخصصی

Apple Seeds بتای سوم iOS 17 و iPadOS 17 را برای توسعه دهندگان به روز کرد.

اپل امروز نسخه‌های بتا سوم iOS 17 و iPadOS 17 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد و این نرم‌افزار یک هفته پس از انتشار سومین بتای اولیه عرضه شد.

نسخه عمومی iOS 17 دارای رنگ بنفش نارنجی است
توسعه‌دهندگان ثبت‌شده می‌توانند با باز کردن برنامه تنظیمات، رفتن به بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار، ضربه زدن روی گزینه «به‌روزرسانی‌های بتا» و تغییر روی iOS 16 Developer Beta، در نسخه‌های بتا شرکت کنند. توجه داشته باشید که برای دانلود و نصب نسخه بتا، یک Apple ID مرتبط با حساب توسعه دهنده مورد نیاز است.

مشخص نیست که آیا ویژگی‌های جدیدی در نسخه سوم بتا به‌روزرسانی‌شده iOS 17 وجود دارد یا خیر، اما بتای اولیه، ترفندهایی را به برنامه Home، Apple Music، عملکرد ردیابی خلق و خو و موارد دیگر اضافه کرد، با جزئیات کامل در مقاله iOS 17 beta 3 ما. .

iOS 17 یک به‌روزرسانی بزرگ است که ظاهری سفارشی برای هر فردی که تماس می‌گیرد، معرفی می‌کند، با شخصی که تماس را برقرار می‌کند، می‌تواند ظاهر خود را سفارشی کند. پست‌های صوتی زنده به شما امکان می‌دهند رونوشت پیامی را که شخصی می‌فرستد به‌طور هم‌زمان ببینید، بنابراین می‌توانید در صورت تمایل تلفن را بردارید، و پیام‌های صوتی که افراد در iMessage ارسال می‌کنند اکنون به متن رونویسی می‌شوند. همچنین می‌توانید زمانی که فردی تماس FaceTime شما را از دست داد، یک پیام ویدیویی یا صوتی ضبط کنید و FaceTime از طریق عملکرد Continuity روی Apple TV کار می‌کند.

در پیام‌ها، برنامه‌ها برای ظاهری تمیزتر به یک رابط کاربری جدید منتقل شده‌اند، و یک ویژگی جدید Check In وجود دارد که به دوستان و خانواده‌تان اجازه می‌دهد هنگام سفر شما را زیر نظر داشته باشند. Check In به طور خودکار به دوستان یا اعضای خانواده هنگام رسیدن به مقصدی مانند خانه اطلاع می دهد. اکنون می‌توانید مکان‌ها را مستقیماً از برنامه پیام‌ها به اشتراک بگذارید.

در یک چت گروهی، یک پیکان پیگیری وجود دارد تا بتوانید اولین پیامی را که در یک مکالمه ندیده‌اید ببینید و با فیلترهای جستجو، راحت‌تر می‌توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. برچسب‌ها بازنگری شده‌اند، و همه شکلک‌ها اکنون برچسب هستند و در کنار بسته‌های برچسب و Memoji زندگی می‌کنند. با استفاده از قابلیت حذف از پس‌زمینه در iOS 17، می‌توانید سوژه را از هر تصویری به یک برچسب تبدیل کنید.

با StandBy، آیفونی که به صورت افقی قرار می‌گیرد به یک هاب خانه کوچک تبدیل می‌شود که اطلاعاتی مانند تقویم، زمان، کنترل‌های خانه و موارد دیگر را نمایش می‌دهد و فعالیت‌های زنده را می‌توان به صورت تمام صفحه نیز نمایش داد.

ویجت‌ها در صفحه اصلی تعاملی هستند، بنابراین می‌توانید بدون نیاز به باز کردن برنامه، کارهایی مانند چک کردن یک مورد در فهرست کارها یا خاموش کردن چراغ‌ها را انجام دهید. AirDrop بهبود یافته است و یک عملکرد NameDrop برای به اشتراک گذاری سریع مخاطبین وجود دارد، به علاوه می توانید دو آیفون را در کنار هم نگه دارید تا جلسه SharePlay را شروع کنید. SharePlay همچنین اکنون با CarPlay کار می کند تا مسافران بتوانند موسیقی خود را در ماشین نیز پخش کنند.

سایر ویژگی‌های جدید عبارتند از یک برنامه ژورنال که اواخر امسال عرضه می‌شود، AirPlay در اتاق‌های هتل، بهبود AirPods Pro 2 به لطف ویژگی جدید Adaptive Audio، نقشه‌های آفلاین، سیری که به فعال‌سازی «Hey» نیاز ندارد، و بهبودهایی برای جستجو و نور افکن.

اپل همچنین سومین بتای جدید tvOS 17 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا