بررسی تخصصی

Amazon Prime Early Access: بهترین لوازم جانبی فنی

دومین رویداد بزرگ تخفیف آمازون در سال آغاز شده است و در این مقاله بر روی تخفیف ها و تبلیغات در مورد بهترین لوازم جانبی برای تلفن های هوشمند، تبلت ها، خانه های هوشمند، ساعت های هوشمند و موارد دیگر تمرکز می کنیم. برای دسترسی به فروش به عضویت آمازون پرایم نیاز دارید و می توانید برای Prime در آمازون ثبت نام کنید. یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه وجود دارد و هزینه خدمات 14.99 دلار در ماه پس از آن یا 139 دلار در سال است.

ویژگی اولیه فروش دسترسی زودهنگامتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

برای مجموعه ای از تخفیف های متمرکز بر محصولات اپل، حتما پست ما را در این مورد بخوانید بهترین معاملات اپل در طول دسترسی اولیه اولیه

می زند

دسترسی پرایم را شکست می دهد


Beats چندین هدفون و هدفون برای فروش در رویداد Prime Early Access دارد. این شامل Beats Studio Buds برای 99.95 دلار (33٪ تخفیف)، Beats Fit Pro برای 159.95 دلار (20٪ تخفیف) و بیشتر.

ساتیچی

Satechi مجموعه ای از تخفیف های قابل توجه دارد – تا 50 درصد تخفیف – در هاب‌های USB-C، شارژرهای بی‌سیم، و لوازم جانبی بیشتر میز در طول فروش اولیه دسترسی زودهنگام امسال. شما می توانید تمام لوازم جانبی موجود در زیر را پیدا کنید.

دسترسی پرایم satechi

اکوبی

Ecobee ترموستات های خود را در هنگام دسترسی زودهنگام اولیه تخفیف می دهد، از جمله ترموستات هوشمند Ecobee با کنترل صوتی برای 173.13 دلار، از 219.99 دلار کاهش یافته است. علاوه بر این، سنسور هوشمند Ecobee برای در و پنجره نیز وجود دارد 59.99 دلار، از 79.99 دلار کاهش یافته است.

Casetify

میتونی به دستش بیاری 20 درصد تخفیف قاب ضروری Casetify برای iPhone 14، iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max در هنگام دسترسی اولیه اولیه. برای دستگاه های نسل قبلی، Casetify ارائه می دهد 30 درصد تخفیف پرفروش ترین قاب آن برای آیفون 11، آیفون 12 و آیفون 13 در آمازون.

دسترسی پرایم casetify


20% تخفیف

30% تخفیف

توتاللی

Totallee ارائه می دهد 35 درصد تخفیف برای هر دو روز فروش اولیه دسترسی زودهنگام. این تبلیغات شامل صرفه جویی در تمام لوازم جانبی Totallee در آمازون، پوشش قاب های آیفون، محافظ صفحه و موارد دیگر می شود.

جبرا

طیف هدفون‌های بلوتوث Jabra در این هفته شاهد کاهش قابل توجهی است و نزدیک به 12 محصول به فروش می‌رسد.

دسترسی پرایم jabra

صفحه کلید

کیبورد داس کیبورد مکانیکی جدید مخصوص مک خود را به نام MacTigr ارائه می کند 179.00 دلار، از 219.00 دلار با کوپن روی صفحه کاهش یافته است. همچنین می توانید صفحه کلید مکانیکی هوشمند 5QS را برای آن تهیه کنید 169.00 دلار، از 199.00 دلار با کوپن روی صفحه کاهش یافته است.

معاملات لوازم جانبی بیشتر

ما همچنان به پیگیری معاملات اولیه دسترسی زودهنگام ادامه خواهیم داد، بنابراین برای اخبار بیشتر حتما صفحه اول ما را زیر نظر داشته باشید. به یاد داشته باشید که می توانید برای یک ماه به صورت رایگان در Amazon Prime ثبت نام کنید برای استفاده از معاملات

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا