بررسی تخصصی

فروشگاه App اپل به دلیل نحوه مدیریت برنامه‌های رمزنگاری جعلی در کانون توجه قرار گرفته است

اپ استور اپل اکنون به دلیل نحوه مدیریت برنامه های رمزنگاری جعلی که از سرمایه گذارانی که فکر می کنند در ارزهای دیجیتال واقعی و قانونی سرمایه گذاری می کنند کلاهبرداری می کند، مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی عمومی فروشگاه برنامه iOS مشکی
شرود براون، رئیس مجلس سنای آمریکا در امور بانکی، مسکن و شهری، در نامه‌ای خطاب به تیم کوک، مدیر اجرایی اپل، از مراحلی که اپل در بررسی، بازبینی و حذف برنامه‌های رمزنگاری قبل و بعد از در دسترس قرار گرفتن برای آنها انجام می‌دهد، جویا می‌شود. در اپ استور دانلود کنید.

اپل در حال حاضر مجموعه‌ای از قوانین سخت‌گیرانه را برای برنامه‌ها در اپ استور اعمال می‌کند، اما براون می‌خواهد اقدامات دقیقی را که اپل برای جلوگیری از ورود برنامه‌های رمزنگاری جعلی به پلتفرم انجام می‌دهد، بداند.

در حالی که شرکت‌هایی که سرمایه‌گذاری کریپتو و سایر خدمات مرتبط را ارائه می‌دهند باید اقدامات لازم را برای جلوگیری از فعالیت‌های کلاه‌برانگیز انجام دهند، از جمله هشدار به سرمایه‌گذاران در مورد افزایش کلاهبرداری‌ها، به همین ترتیب ضروری است که فروشگاه‌های اپلیکیشن تضمین‌های مناسب را برای جلوگیری از فعالیت‌های جعلی برنامه‌های تلفن همراه داشته باشند.

اپل در دستورالعمل‌های اپ استور خود چندین سیاست را برای برنامه‌های رمزنگاری در اپ استور تعیین می‌کند. این خط‌مشی‌ها بیان می‌کنند که برنامه‌های رمزنگاری نمی‌توانند با استفاده از پردازش روی دستگاه، ارزهای دیجیتال را استخراج کنند، برنامه‌ها نباید از کاربران بخواهند کارهایی مانند پست کردن در رسانه‌های اجتماعی را برای دریافت ارز و موارد دیگر انجام دهند.

با این حال، نامه براون از اپل می‌خواهد جزئیاتی را که به طور خاص در رابطه با نحوه واکنش به برنامه‌های رمزنگاری جعلی نیاز دارد، به اشتراک بگذارد. در این نامه از اپل خواسته شده است که روند بررسی برنامه‌های رمزنگاری‌شده، مراحلی که اپل برای حذف برنامه‌های رمزنگاری که خط‌مشی‌های اپ استور را دور می‌زنند، تعداد دفعات بازبینی برنامه‌های رمزنگاری موجود در برابر فعالیت‌های جعلی، مراحلی که کاربران می‌توانند برای گزارش برنامه‌های رمزنگاری تقلبی انجام دهند، شرح دهد. و آیا اپل از ژانویه 2020 بخشی از تلاش هماهنگ برای حذف برنامه های رمزنگاری تقلبی از اپ استور بوده است یا خیر.

اپل تا 10 آگوست فرصت دارد تمام این اطلاعات را در اختیار کمیته قرار دهد. همین نامه به ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل نیز ارسال شد.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا