بررسی تخصصی

فعالیت‌های زنده در iOS 16.1: App Store اکنون برنامه‌ها را می‌پذیرد، امتیازات ورزشی از طریق برنامه تلویزیونی به طور بالقوه با تأخیر

پیش از عرضه iOS 16.1، اپل امروز اعلام کرد که توسعه دهندگان اکنون می توانند برنامه هایی را با پشتیبانی از ویژگی Live Activities به اپ استور ارسال کنند. توسعه دهندگان می توانند برنامه خود را با استفاده از Xcode 14.1 Release Candidate بسازند، آزمایش کنند و برای بررسی ارسال کنند.

فعالیت‌های زنده در iOS 16.1: App Store اکنون برنامه‌ها را می‌پذیرد، امتیازات ورزشی از طریق برنامه تلویزیونی به طور بالقوه با تأخیر
iOS 16.1 پشتیبانی از Live Activities را در برنامه های شخص ثالث معرفی می کند. این ویژگی به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا از رویدادهای بی‌درنگ مانند یک بازی ورزشی یا سفارش تحویل غذا، مستقیماً روی صفحه قفل یا در جزیره دینامیک مطلع شوند.

Live Activities در پایین صفحه قفل در مدل‌های iPhone 13 و قبل از آن و همچنین در iPhone 14 و iPhone 14 Plus ظاهر می‌شود. در iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max، Live Activities در جزیره پویا هنگامی که قفل دستگاه باز است یا در صفحه قفل زمانی که دستگاه قفل است یا در حالت نمایش همیشه روشن ظاهر می شود، ظاهر می شود.

Live Activities همچنین از امتیازات ورزشی از طریق برنامه تلویزیون اپل برای لیگ های منتخب، از جمله MLB برای کاربران در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا، برزیل، مکزیک، ژاپن و کره جنوبی، همراه با NBA و لیگ برتر برای کاربران در فقط آمریکا و کانادا این ویژگی در نسخه‌های بتا iOS 16.1 قبلی کار می‌کرد، اما خواننده الک کوهن به ما اطلاع داد که در iOS 16.1 Release Candidate غیرفعال است، بنابراین ممکن است تا بعداً راه اندازی نشود.

iPhone 14 Pro Sports Scores Island پویا


انتظار می رود iOS 16.1 در 24 اکتبر در کنار iPadOS 16.1 و macOS Ventura منتشر شود. این به‌روزرسانی شامل iCloud Shared Photo Library، امکان اشتراک‌گذاری کلیدها در برنامه Wallet از طریق برنامه‌هایی مانند Messages و WhatsApp، گزینه حساب پس‌انداز Apple Card، گزینه شارژ انرژی پاک در ایالات متحده، پشتیبانی از لوازم جانبی Matter در برنامه Home است. ، تمرینات Apple Fitness+ بدون Apple Watch و غیره.

اپل همچنین برنامه های ارسالی App Store را برای macOS Ventura، watchOS 9.1 و tvOS 16.1 باز کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا