بررسی تخصصی

گورمن: اپل در کنار عرضه آیفون 15، قاب USB-C AirPods Pro را عرضه می کند

طبق گفته های اپل، احتمالاً در پاییز امسال، همزمان با عرضه آیفون 15، یک قاب USB-C برای AirPods Pro عرضه خواهد کرد. بلومبرگمارک گورمن.

طراحی قاب magsafe airpods pro
گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود گفت که این تغییر مطابق با همان تغییر از Lightning به USB-C است که انتظار می‌رود امسال در سری آیفون 15 اتفاق بیفتد.

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل در ماه مارس گزارش داد که اپل نسل دوم AirPods Pro را با کیس شارژ USB-C اواخر امسال عرضه خواهد کرد. Kuo گفت مشخص نیست که آیا تغییرات سخت افزاری دیگری برای AirPods Pro در سال 2023 برنامه ریزی شده است یا خیر. گزارش Gurman نشان می دهد که خیر.

در همین حال، در بخش نرم افزاری، گورمن گفت که اپل در حال توسعه یک ویژگی تست شنوایی جدید برای AirPods Pro است که برای تشخیص مشکلات احتمالی شنوایی طراحی شده است. ویژگی جدید تست شنوایی، که علاوه بر سایر ویژگی‌های AirPods در iOS 17 ارائه می‌شود، “تنها و صداهای مختلف را پخش می‌کند تا به AirPods این امکان را می‌دهد تا تشخیص دهند که فرد چقدر می‌تواند بشنود.” بلومبرگ خبرنگار.

با نگاهی بیشتر به آینده، گورمن همچنین شایعات قبلی را تکرار کرد که اپل در حال کار بر روی توسعه سنسورهای سلامت اضافی برای نسل‌های آینده AirPods است. یکی توانایی خواندن دمای بدن از کانال گوش است، روشی که اعتقاد بر این است که دقیق‌تر از خواندن دما از مچ دست است، کاری که اپل واچ سری 8 و مدل‌های اولترا هنگام خواب کاربران انجام می‌دهند.

به‌طور جداگانه، گورمن می‌گوید اپل در حال بررسی این موضوع است که چگونه می‌تواند AirPods را به عنوان یک سمعک با استفاده از ویژگی‌های موجود مانند Conversation Boost و Live Listen قرار دهد. هیچ‌یک از این ویژگی‌ها هنوز تأییدیه نظارتی ندارند، اما FDA سال گذشته قوانین خرید سمعک را کاهش داد، که ظاهراً اپل را تشویق کرد تا مهندسانی را از سازندگان سمعک سنتی استخدام کند و از فرصت‌های موجود در بازار استفاده کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا